
Beskrivelse
Stikkontakt; 5-pol; Torsk. EN; 1,50 mm²; svart
Kvinnelig kontakt/socket Winsta® mini vurdert strøm 13 a
Winsta® mini hunnkontakt/stikkontakt med beskyttelse mot feiling er den pluggbare løsningen for din bruk i kontrollskap, for lysforbindelser eller på PCB. Enten på PCB, i kontrollskap eller for tilkoblingslys - pluggbare installasjonskontakter fra Wago lar deg lage tilkoblinger i henhold til mange forskjellige krav på nesten ingen tid. Fargekoding og mekanisk koding av den pluggbare installasjonskontakten sikrer feil - gratis installasjon av de enkelte komponentene - inkludert beskyttelse mot feiling. Standard nettapplikasjoner for nesten ethvert bruksområde kan implementeres med Winsta® Mini Pluggable installasjonskontakter med en koding. Takket være de spesielt kompakte dimensjonene, er vårt Winsta® Mini Pluggable Connection System med Push - i Cage Clamp® Spring Pressure Connection Technology spesielt egnet i veldig trange rom, dvs. for installasjoner når veldig lite rom er tilgjengelig.
Winsta® Mini Solutions for din elektriske installasjon - beskyttet mot feil og vedlikehold - gratis
Winsta® Pluggable Connection -systemet er perfekt skreddersydd til de veldig strenge kravene til å bygge installasjon. Det gjør elektrisk installasjonspluggbar, og følgelig raskere, enda mer pålitelig og feil - gratis. Bruk av dette pre - samlet systemet reduserer monteringstider og feil under installasjonen på byggeplassen. Nå kan du også senke installasjonskostnadene uten at det går ut over kvalitet og sikkerhet: Med beskyttelsestype eliminerer behovet for service og forhindrer unødvendig driftsstans.
- effektiv beskyttelse mot feilaktig
- kompakt design for ledere med et kors - seksjon opp til 1,5 mm²
- Med en koding for bruk i et stort antall generelle strømnedganger
- Tilpasset - konstruerte løsninger
- Rask, sikker installasjon
Tilkoblingsdata
| Klemmende enheter | 5 |
| Totalt antall potensialer | 5 |
Tilkobling 1
| Tilkoblingsteknologi | PUSH - i Cage Clamp® |
| Aktiveringstype | Driftsverktøy Push - i |
| Nominelt kryss - seksjon | 1,5 mm² / 16 AWG |
| Solid leder | 0,25… 1,5 mm² / 22… 16 AWG |
| Solid leder; Push - i avslutning | 0,75… 1,5 mm² / 20… 16 AWG |
| Strandet leder | 0,25… 1 mm² / 22… 18 AWG |
| Fin - strandet leder | 0,25… 1,5 mm² / 22… 16 AWG |
| Fin - strandet leder; med isolert hyl | 0,25… 0,75 mm² / 22… 20 AWG |
| Fin - strandet leder; med uisolert hyl | 0,25… 0,75 mm² / 22… 20 AWG |
| Fin - strandet leder; med hylse; Push - i avslutning | 0,75 mm² / 20 AWG |
| Stripelengde | 9 mm / 0,35 tommer |
| Polnummer | 5 |
| Dirigentoppføringsretning til parringsretning | 0 grad |
Fysiske data
| Pinneavstand | 4,4 mm / 0,173 tommer |
| Bredde | 23,6 mm / 0,929 tommer |
| Høyde | 11,7 mm / 0,461 tommer |
| Dybde | 34,1 mm / 1.343 tommer |
Mekaniske data
| Bruk | Generelle hovedapplikasjoner |
| Koding | A |
| Variabel koding | Ingen |
| Merking | N ⏚ 1 2 3 |
| Potensiell merking | N ⏚ 1 2 3 |
| Parringskraft for en plug - i forbindelse | ca. . 20… 70 n (avhengig av polnummer) |
| Oppbevaringskraft for en plug - i forbindelse | Låst:> 80 n |
| Unmpathating Force of a Plug - i forbindelse | Låst opp: ca. . 20… 70 N (avhengig av polnummer) |
| Antall parringssykluser | 200, uten resistiv belastning |
| Beskyttelsestype | IP20; IP40 med belastningshus |
Plug - i forbindelse
| Kontakttype (pluggbar kontakt) | Kvinnelig kontakt/stikkontakt |
| Kontakt (tilkoblingstype) | for dirigent |
| Forvirrende beskyttelse | Ja |
| Merk om feil beskyttelse | AlleWinsta®Komponenter er 100% beskyttet mot feilaktig når: a.) Plugging av forskjellige antall poler b.) plugging mens du roterte 180 c.) plugging mens det er sidestykke d.) Plugging en stolpe |
| Låsespak | Kan ettermonteres |
| Låsing av plugg - i forbindelse | låsespak |
| Merk om låsesystem | Alle kontakter for monterte installasjoner (Snap - i versjoner for lysarmaturer eller enheter, alle typer PCB og distribusjonskontakter) er fabrikk - utstyrt med låsespaker for å sikre at plugger og stikkontakter er sikkert låst. Ytterligere låsespaker er bare påkrevd for flygingsledninger (plug/socket). |
Materialdata
| Merk (materialdata) | Informasjon om materialspesifikasjoner finner du her |
| Farge | svart |
| Dekk farge | grå |
| Materialgruppe | I |
| Isolasjonsmateriell (hovedhus) | Polyamid (PA66) |
| Brennbarhetsklasse per UL94 | V0 |
| Klemmer fjærmateriale | Chrome - Nickel Spring Steel (CRNI) |
| Kontaktmateriale | Kobber eller kobberlegering; overflate - behandlet |
| Kontakt plating | Tinn |
| Brannbelastning | 0152mj |
| Vekt | 6,1g |
Miljøkrav
| Behandlingstemperatur | -5… +40 grad |
| Kontinuerlig driftstemperatur | -35… +85 grad |
| Merk om kontinuerlig driftstemperatur | Isolerende deler for temperaturer mindre enn eller lik 105 grader |
Kommersielle data
| Produktgruppe | 20 (Winsta) |
| PU (SPU) | 50 stk |
| Emballasjetype | eske |
| Opprinnelsesland | Pl |
| Gtin | 4055143548571 |
| Tolltariffnummer | 85366990990 |
Produktklassifisering
| UNSPSC | 39121409 |
| ECL@SS 10.0 | 27-44-06-05 |
| ECL@SS 9.0 | 27-44-06-05 |
| Etim 9.0 | EC002560 |
| Etim 8.0 | EC002560 |
| ECCN | Ingen amerikansk klassifisering |
Miljøproduktoverholdelse
| ROHS Compliance Status | Kompatibel, ingen fritak |
Populære tags: 890-205, Kina 890-205 Produsenter, leverandører, fabrikk
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like







