
770-103
Stikkontakt; med belastningshus; 3-pol; Torsk. EN; 4,00 mm²; svart
Beskrivelse
Stikkontakt; med belastningshus; 3-pol; Torsk. EN; 4,00 mm²; svart
Kvinnelig kontakt/socket winsta® midi en koding
For signal- og kraftoverføring: WinSta® MIDI kvinnelige kontakt/stikkontakt Rated Strøm 25 A. De pluggbare installasjonskontaktene med fjærtrykksteknologifunksjon helt uten skruetilkoblinger. De tillater fleksibel, feil - gratis installasjon i et stort antall applikasjoner. Kodingsalternativene reduserer installasjonsfeil, og tillater raske, sikre ledninger av alle komponenter. Takket være fargekoding og mekanisk en koding av Winsta® MIDI -pluggbare installasjonskontakter, kan du tydelig skille forskjellige kretsløp. Viktige parametere i valg av en pluggbar installasjonskontakt er den nominelle strømmen og spenningen: de gir informasjon om mulige bruksdomener og applikasjoner. Dette produktet har en gjeldende rating på 25 A - så det er også egnet for robuste belastninger. WinSta® MIDI -pluggable tilkoblingssystem med push - i Cage Clamp® Spring Pressure Connection Technology letter eksemplarisk elektrifisering. Takket være det integrerte testsporet er det mulig å sjekke tilkoblinger selv når de er koblet til. Det sparer tid og reduserer installasjonsarbeid og kostnader. Et område opp til 55 mm kan brukes til stripelengden.
Push - i Cage Clamp® Spring Pressure Connection Technology - Pluggable installasjon i stedet for arbeidskrevende skruetilkoblinger!
Winsta® Pluggable Connection -systemet tillater pluggbar elektrisk installasjon. Dette sparer tid, senker kostnadene og reduserer behovet for service. Dra nytte av den pluggbare versjonen av vedlikeholdet vårt - gratis Spring Pressure Connection Technology også! Planlegg installasjonen din med beskyttelsestype IP2XC fra Wago.
- Effektiv beskyttelse mot feilaktig
- pre - samlet versjoner
- Passer for enhver søknad
- Klar til å installere og bruke umiddelbart
- Rask utskifting av mangelfulle enheter under pågående drift
Tilkoblingsdata
| Klemmende enheter | 6 |
| Totalt antall potensialer | 3 |
| Antall testspor | 3 |
Tilkobling 1
| Tilkoblingsteknologi | PUSH - i Cage Clamp® |
| Aktiveringstype | Driftsverktøy Push - i |
| Nominelt kryss - seksjon | 4 mm² / 12 AWG |
| Solid leder | 0,5… 4 mm² / 20… 12 AWG |
| Solid leder; Push - i avslutning | 1,5… 4 mm² / 16… 12 AWG |
| Strandet leder | 0,5… 2,5 mm² / 20… 14 AWG |
| Fin - strandet leder | 0,5… 4 mm² / 20… 12 AWG |
| Fin - strandet leder; med isolert hyl | 0,25… 1,5 mm² / 20… 16 AWG |
| Fin - strandet leder; med uisolert hyl | 0,25… 2,5 mm² / 20… 14 AWG |
| Fin - strandet leder; med hylse; Push - i avslutning | 1,5 mm² / 16 AWG |
| Stripelengde | 9 mm / 0,35 tommer |
| Polnummer | 3 |
| Tilkoblingsskjedet kabeldiameter | 8… 11,5 mm |
| Dirigentoppføringsretning til parringsretning | 0 grad |
| Stripelengde (ytre isolasjon) | 55mm |
Fysiske data
| Pinneavstand | 10 mm / 0,394 tommer |
| Bredde | 34,6 mm / 1,362 tommer |
| Høyde | 15 mm / 0,591 tommer |
| Dybde | 76 mm / 2,992 tommer |
Mekaniske data
| Stramme dreiemoment på skruen | 0,5 nm |
| Bruk | Generelle hovedapplikasjoner |
| Koding | A |
| Variabel koding | Ja |
| Merking | L ⏚ N |
| Potensiell merking | L ⏚ N |
| Parringskraft for en plug - i forbindelse | ca. . 20… 70 n (avhengig av polnummer) |
| Oppbevaringskraft for en plug - i forbindelse | Låst:> 80 n |
| Unmpathating Force of a Plug - i forbindelse | Låst opp: ca. . 20… 70 n (avhengig av polnummer) |
| Antall parringssykluser | 200, uten resistiv belastning |
| Beskyttelsestype | IP2XC; Når det er parret og sikret med et belastningshus: IP2XC (disse kompakte kontaktene er ikke designet for bruk i åpne, lett tilgjengelige områder!) |
Plug - i forbindelse
| Kontakttype (pluggbar kontakt) | Kvinnelig kontakt/stikkontakt |
| Kontakt (tilkoblingstype) | for dirigent |
| Forvirende beskyttelse | Ja |
| Merk om feil beskyttelse | AlleWinsta®Komponenter er 100% beskyttet mot feilaktig når: a.) Plugging av forskjellige antall poler b.) plugging mens du roterte 180 c.) plugging mens det er sidestykke d.) Plugging en stolpe |
| Låsespak | Kan ettermonteres |
| Låsing av plugg - i forbindelse | låsespak |
| Merk om låsesystem | Alle kontakter for monterte installasjoner (Snap - i versjoner for lysarmaturer eller enheter, alle typer PCB og distribusjonskontakter) er fabrikk - utstyrt med låsespaker for å sikre at plugger og stikkontakter er sikkert låst. Ytterligere låsespaker er bare påkrevd for flygingsledninger (plug/socket). |
| Belastning | Strekkavlastningshus |
Materialdata
| Merk (materialdata) | Informasjon om materialspesifikasjoner finner du her |
| Farge | svart |
| Dekk farge | grå |
| Materialgruppe | I |
| Isolasjonsmateriell (hovedhus) | Polyamid (PA66) |
| Brennbarhetsklasse per UL94 | V0 |
| Klemmer fjærmateriale | Chrome - Nickel Spring Steel (CRNI) |
| Kontaktmateriale | Kobber eller kobberlegering; overflate - behandlet |
| Kontakt plating | Tinn |
| Brannbelastning | 0,443MJ |
| Kontaktfarge | svart |
| Belastningsfarge | svart |
| Vekt | 19,4g |
Miljøkrav
| Behandlingstemperatur | -5… +40 grad |
| Kontinuerlig driftstemperatur | -35… +85 grad |
| Merk om kontinuerlig driftstemperatur | Isolerende deler for temperaturer mindre enn eller lik 105 grader |
Kommersielle data
| Produktgruppe | 20 (Winsta) |
| PU (SPU) | 25 stk |
| Emballasjetype | eske |
| Opprinnelsesland | Pl |
| Gtin | 4044918252096 |
| Tolltariffnummer | 85366990990 |
Produktklassifisering
| UNSPSC | 39121409 |
| ECL@SS 10.0 | 27-44-06-05 |
| ECL@SS 9.0 | 27-44-06-05 |
| Etim 9.0 | EC002560 |
| Etim 8.0 | EC002560 |
| ECCN | Ingen amerikansk klassifisering |
Miljøproduktoverholdelse
| ROHS Compliance Status | Kompatibel, ingen fritak |
Populære tags: 770-103, Kina 770-103 Produsenter, leverandører, fabrikk
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like







