
Beskrivelse
5-veis distribusjonskontakt; 3-pol; Torsk. EN; 1 inngang; 5 utganger; utganger på begge sider; svart
Distribusjonskontakt Winsta® MIDI med beskyttelsestype IP20
Winsta® MIDI -distribusjonskontakten med beskyttelsestype IP20 gir grunnlaget for installasjon av Fine - strandede og solide ledere. Enten på PCB, i kontrollskap eller for tilkoblingslys - pluggbare installasjonskontakter fra Wago lar deg lage tilkoblinger i henhold til forskjellige krav på sekunder. Kodingsalternativene reduserer installasjonsfeil, og tillater raske, sikre ledninger av alle komponenter. Den pluggable installasjonskontakten gir beskyttelse mot kontakt med levende komponenter i samsvar med beskyttelsestype IP20 (når parret: IP2XC (disse kompakte kontaktene er ikke designet for bruk i åpne, lett tilgjengelige områder!)). Takket være fargekoding og mekanisk en koding av Winsta® MIDI -pluggbare installasjonskontakter, kan du tydelig skille forskjellige kretsløp. Den nominelle strømmen og spenningen er viktige kriterier for å velge en pluggbar installasjonskontakt: De forteller oss om produktets bruksdomener. Dette produktet har en gjeldende rating på 25 A - derfor er det egnet for høye strømbelastninger. WinSta® MIDI -pluggable tilkoblingssystem med push - i Cage Clamp® Spring Pressure Connection Technology letter presis elektrifisering. Takket være det medfølgende testsporet, kan tilkoblinger sjekkes selv når de er koblet til. Dette sparer tid, arbeidskraft og penger.
Winsta® MIDI -løsninger for din elektriske installasjon - beskyttet mot feil og vedlikehold - gratis
Winsta® Pluggable Connection -systemet tillater pluggbar elektrisk installasjon. Dette sparer tid, senker kostnadene og reduserer behovet for service. Velg holdbarhet og kvalitet - med beskyttelsestype IP20 fra Wago gjør installasjonen av elektriske komponenter synlig enklere.
- Beskyttelse mot feiling eliminerer feil
- Enkle kretsløp
- med en koding for et stort antall bruksområder
- Tilpasset - konstruerte løsninger
- Rask utskifting av mangelfulle enheter under pågående drift
Tilkoblingsdata
| Totalt antall potensialer | 3 |
| PE -funksjon | Foregående PE -kontakt |
Tilkobling 1
| Polnummer | 3 |
Fysiske data
| Pinneavstand | 10 mm / 0,394 tommer |
| Bredde | 30 mm / 1.181 tommer |
| Høyde | 48 mm / 1,89 tommer |
| Dybde | 46 mm / 1,811 tommer |
Mekaniske data
| Bruk | Generelle hovedapplikasjoner |
| Koding | A |
| Merking | L ⏚ N |
| Potensiell merking | L ⏚ N |
| Parringskraft for en plug - i forbindelse | ca. . 20… 70 n (avhengig av polnummer) |
| Oppbevaringskraft for en plug - i forbindelse | Når det er låst:> 80 n |
| Unmpathating Force of a Plug - i forbindelse | Låst opp: ca. . 20… 70 N (avhengig av polnummer) |
| Antall parringssykluser | 200, uten resistiv belastning |
| Type distribusjonsboks | Distribusjonskontakt, 5-veis |
| Beskyttelsestype | IP20; Når parret: IP2XC (disse kompakte kontaktene er ikke designet for bruk i åpne, lett tilgjengelige områder!) |
Plug - i forbindelse
| Kontakttype (pluggbar kontakt) | Stikkontakt/plugg |
| Forvirrende beskyttelse | Ja |
| Merk om feil beskyttelse | AlleWinsta®Komponenter er 100% beskyttet mot feilaktig når: a.) Plugging av forskjellige antall poler b.) plugging mens du roterte 180 c.) plugging mens det er sidestykke d.) Plugging en stolpe |
| Låsespak | ja |
| Låsing av plugg - i forbindelse | låsespak |
| Merk om låsesystem | Alle kontakter for monterte installasjoner (Snap - i versjoner for lysarmaturer eller enheter, alle typer PCB og distribusjonskontakter) er fabrikk - utstyrt med låsespaker for å sikre at plugger og stikkontakter er sikkert låst. Ytterligere låsespaker er bare påkrevd for flygingsledninger (plug/socket). |
| Antall låsespaker | 6 |
Materialdata
| Merk (materialdata) | Informasjon om materialspesifikasjoner finner du her |
| Farge | svart |
| Isolasjonsmateriell (hovedhus) | Polyamid (PA66) |
| Brennbarhetsklasse per UL94 | V0 |
| Kontaktmateriale | Kobber eller kobberlegering; overflate - behandlet |
| Kontakt plating | Tinn |
| Brannbelastning | 0,957MJ |
| Vekt | 37g |
Miljøkrav
| Behandlingstemperatur | -5… +40 grad |
| Kontinuerlig driftstemperatur | -35… +85 grad |
| Merk om kontinuerlig driftstemperatur | Isolerende deler for temperaturer mindre enn eller lik 105 grader |
Kommersielle data
| PU (SPU) | 25 stk |
| Emballasjetype | eske |
| Opprinnelsesland | De |
| Gtin | 4045454251376 |
| Tolltariffnummer | 85366990990 |
Produktklassifisering
| UNSPSC | 39121406 |
| ECL@SS 10.0 | 27-44-06-03 |
| ECL@SS 9.0 | 27-44-06-03 |
| Etim 9.0 | EC002567 |
| Etim 8.0 | EC002567 |
| ECCN | Ingen amerikansk klassifisering |
Miljøproduktoverholdelse
| ROHS Compliance Status | Kompatibel, ingen fritak |
Populære tags: 770-608, Kina 770-608 Produsenter, leverandører, fabrikk
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like







