
Beskrivelse
1 - leder n - frakobling av terminalblokk; 16 mm²; Push-in Cage Clamp®; 16,00 mm²; blå
N - Disconnect Terminal Block, 2016 Series, Push - i Cage Clamp®
Raske og enkle tilkoblinger er garantert med denne n - frakoblet terminalblokk (varenummer 2016 - 7714). Forsikre deg om at stripelengdene er mellom 18 mm og 20 mm når du kobler ledere til denne n - koblingsblokken. Dette produktet har dirigentterminaler og bruker Push - i Cage Clamp®. Våre push - i CAGE Clamp® er en universell, vedlikehold - gratis tilkoblingsløsning for alle ledertyper, og kan skryte av en nøkkelfunksjon: både solid og fin - strandede ledere med ferler kan settes direkte uten behov for verktøy eller noen forberedelser, for eksempel å karriere. Avhengig av ledertypen, er denne N - frakoblingsterminalblokken egnet for ledertverrsnitt fra 0,5 mm² til 16 mm². Den har ett nivå. Du kan koble til et enkelt potensial ved hjelp av ett klemmepunkt. Det blå huset er laget av polyamid (PA66) for isolasjon. Disse installasjonsbanemonteringsterminalblokkene er montert ved hjelp av DIN-35-skinner.
Tilkoblingsdata
| Klemmende enheter | 1 |
| Totalt antall potensialer | 1 |
| Antall nivåer | 1 |
| Antall jumperspor | 2 |
Tilkobling 1
| Tilkoblingsteknologi | PUSH - i Cage Clamp® |
| Aktiveringstype | Driftsverktøy |
| Tilkoblbare ledermaterialer | Kopper |
| Nominelt kryss - seksjon | 16 mm² |
| Solid leder | 0,5… 16 mm² / 20… 6 AWG |
| Solid leder; Push - i avslutning | 6… 16 mm² / 14… 6 AWG |
| Fin - strandet leder | 0,5… 25 mm² / 20… 4 AWG |
| Fin - strandet leder; med isolert hyl | 0,5… 16 mm² / 20… 6 AWG |
| Fin - strandet leder; med hylse; Push - i avslutning | 6… 16 mm² / 10… 6 AWG |
| Merk (leder Cross - seksjon) | Avhengig av konduktørkarakteristikken, kan en leder med et mindre kors - seksjon også settes inn via push - i terminering. AWG -spesifikasjoner ble konvertert i henhold til IEC. |
| Stripelengde | 18… 20 mm / 0,71… 0,79 tommer |
| Ledningsretning | Front - oppføringsledning |
Fysiske data
| Bredde | 12 mm / 0,472 tommer |
| Høyde | 99,7 mm / 3,925 tommer |
| Dybde fra øvre - kanten av din - jernbane | 40,8 mm / 1,606 tommer |
Mekaniske data
| Monteringstype | DIN-35 Rail |
| Merkingsnivå | Senter/sidemarkering |
Materialdata
| Merk (materialdata) | Informasjon om materialspesifikasjoner finner du her |
| Farge | blå |
| Materialgruppe | I |
| Isolasjonsmateriell (hovedhus) | Polyamid (PA66) |
| Brennbarhetsklasse per UL94 | V0 |
| Brannbelastning | 0,644mj |
| Vekt | 34,1g |
Miljøkrav
| Behandlingstemperatur | -35… +85 grad |
| Kontinuerlig driftstemperatur | -60… +105 grad |
Kommersielle data
| Produktgruppe | 22 (topjob s) |
| PU (SPU) | 20 stk |
| Emballasjetype | eske |
| Opprinnelsesland | Pl |
| Gtin | 4045454685300 |
| Tolltariffnummer | 85365080000 |
Produktklassifisering
| UNSPSC | 39121410 |
| ECL@SS 10.0 | 27-14-11-38 |
| ECL@SS 9.0 | 27-14-11-38 |
| Etim 9.0 | EC001257 |
| Etim 8.0 | EC001257 |
| ECCN | Ingen amerikansk klassifisering |
Miljøproduktoverholdelse
| ROHS Compliance Status | Kompatibel, ingen fritak |
Populære tags: 2016-7714, Kina 2016-7714 Produsenter, leverandører, fabrikk
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like







