
Beskrivelse
Den mannlige overskriften; 1,0 x 1,0 mm loddepinne; vinklet; 100% beskyttet mot feiling; Pinneavstand 3,5 mm; 20-pol; lysegrå
734 Series Pin Header med 3,5 mm tonehøyde
Med denne PIN -overskriften (varenummer 734 - 180) er riktig elektrisk installasjon hovedfokuset. Stole på tid - Testet sikkerhet når du designer enheten: PCB -kontakter tilbyr en rekke applikasjonsalternativer. Dimensjonene er (72,4 x 12,3 x 10,3) mm i bredde x høyde x dybde. Tinnbelegg brukes til kontaktflatene. Wagos MCS - "Multi Connection System" - er et allsidig kontaktsystem for dine konsistente systemledninger. Det muliggjør forenklet ledninger i kabelforsamling og på enheter takket være to aktiveringsretning for CAGE Clamp®-variantene. PCB -kontakten er loddet til brettet ved hjelp av THT.
Tilkoblingsdata
| Totalt antall potensialer | 20 |
| Antall tilkoblingstyper | 1 |
| Antall nivåer | 1 |
Tilkobling 1
| Polnummer | 20 |
Fysiske data
| Pinneavstand | 3,5 mm / 0,138 tommer |
| Bredde | 72,4 mm / 2,85 tommer |
| Høyde | 12,3 mm / 0,484 tommer |
| Høyde fra overflaten | 8,5 mm / 0,335 tommer |
| Dybde | 10,3 mm / 0,406 tommer |
| Loddepinnens lengde | 3,8mm |
| Loddepinnedimensjoner | 1 x 1 mm |
| Boret hulldiameter med toleranse | 1.4 (+0.1)mm |
Mekaniske data
| Variabel koding | Ja |
| Anti - rotasjonsbeskyttelse | Ja |
Plug - i forbindelse
| Kontakttype (pluggbar kontakt) | Hannkontakt/plugg |
| Kontakt (tilkoblingstype) | for PCB |
| Forvirrende beskyttelse | Ja |
| Plugging uten tap av pinneavstand | Ingen |
| Parringsretning til PCB | 0 grad |
| Låsing av plugg - i forbindelse | ingen |
PCB -kontakt
| PCB -kontakt | Tht |
| Loddepinnearrangement | Over hele hannkontakten (i - linje) |
| Antall loddepinner per potensiale | 1 |
Materialdata
| Merk (materialdata) | Informasjon om materialspesifikasjoner finner du her |
| Farge | lysegrå |
| Materialgruppe | I |
| Isolasjonsmateriell (hovedhus) | Polyamid (PA66) |
| Brennbarhetsklasse per UL94 | V0 |
| Kontaktmateriale | Elektrolytisk kobber (f.eksCu) |
| Kontakt plating | Tinn |
| Brannbelastning | 0,074mj |
| Vekt | 5,1g |
Miljøkrav
| Begrens temperaturområdet | -60… +100 grad |
| Behandlingstemperatur | -35… +60 grad |
Kommersielle data
| Produktgruppe | 3 (Multi Conn. System) |
| PU (SPU) | 50 stk |
| Emballasjetype | eske |
| Opprinnelsesland | Pl |
| Gtin | 4044918872478 |
| Tolltariffnummer | 85366930000 |
Produktklassifisering
| UNSPSC | 39121409 |
| ECL@SS 10.0 | 27-44-04-02 |
| ECL@SS 9.0 | 27-44-04-02 |
| Etim 9.0 | EC002637 |
| Etim 8.0 | EC002637 |
| ECCN | Ingen amerikansk klassifisering |
Miljøproduktoverholdelse
| ROHS Compliance Status | Kompatibel, ingen fritak |
Populære tags: 734-180, Kina 734-180 Produsenter, leverandører, fabrikk
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like







