
Beskrivelse
1-leder kvinnelig kontakt; Cage Clamp®; 2,5 mm²; Pinneavstand 5 mm; 3-pol; Laterale låsespaker; grå
Kvinnelig kontakt/stikkontakt, serie 231 med Cage Clamp®
Denne kvinnelige kontakten/stikkontakten (varenummer 231 - 103/037 - 000) fokuserer på riktig elektrisk installasjon. Stol på bevist sikkerhet når du designer enheten din: PCB -kontakter tilbyr et bredt spekter av applikasjonsmuligheter. Denne kvinnelige kontakten/stikkontakten krever en strippelengde på 8 til 9 mm for lederforbindelsen. Dette produktet bruker CAGE Clamp® -teknologi. Den pålitelige og vedlikeholdet - Free Cage Clamp® Universal Connection lar alle typer ledere kobles til ved hjelp av en burklemme uten behov for forbehandling. Krymping av ledningsendringer er derfor ikke lenger nødvendig. Dimensjonene er (bredde x høyde x dybde) (31,6 x 14,3 x 29,6) mm. Avhengig av ledertypen, er den kvinnelige kontakten/stikkontakten designet for lederkors - seksjoner fra 0,08 mm² til 2,5 mm². Kontaktoverflaten er tinn. Denne kvinnelige kontakten/stikkontakten aktiveres ved hjelp av et aktiveringsverktøy. Wagos MCS - "Multi Connection System" omfatter totalt syv familier med plasser fra 2,5 mm til 10,16 mm og tilbyr et bredt spekter av applikasjonsmuligheter med et ledende tverrsnittsområde fra 0,08 til 25 mm².
Tilkoblingsdata
| Klemmende enheter | 3 |
| Totalt antall potensialer | 3 |
| Antall tilkoblingstyper | 1 |
| Antall nivåer | 1 |
Tilkobling 1
| Tilkoblingsteknologi | Burklemme® |
| Aktiveringstype | Driftsverktøy |
| Aktiveringsretning 1 | Operasjon parallelt med dirigentoppføring |
| Aktiveringsretning 2 | Operasjon vinkelrett på oppføringen |
| Solid leder | 0,08… 2,5 mm² / 28… 12 AWG |
| Fin - strandet leder | 0,08… 2,5 mm² / 28… 12 AWG |
| Fin - strandet leder; med isolert hyl | 0,25 ... 1,5 mm² |
| Fin - strandet leder; med uisolert hyl | 0,25… 2,5 mm² |
| Stripelengde | 8… 9 mm / 0,31… 0,35 tommer |
| Polnummer | 3 |
| Dirigentoppføringsretning til parringsretning | 0 grad |
Fysiske data
| Pinneavstand | 5 mm / 0,197 tommer |
| Bredde | 31,6 mm / 1.244 tommer |
| Høyde | 14,3 mm / 0,563 tommer |
| Dybde | 29,6 mm / 1.165 tommer |
Mekaniske data
| Variabel koding | Ja |
| Anti - rotasjonsbeskyttelse | Ja |
Plug - i forbindelse
| Kontakttype (pluggbar kontakt) | Kvinnelig kontakt/stikkontakt |
| Kontakt (tilkoblingstype) | for dirigent |
| Forvirrende beskyttelse | Ingen |
| Plugging uten tap av pinneavstand | Ingen |
| Låsing av plugg - i forbindelse | låsespak |
Materialdata
| Merk (materialdata) | Informasjon om materialspesifikasjoner finner du her |
| Farge | grå |
| Materialgruppe | I |
| Isolasjonsmateriell (hovedhus) | Polyamid (PA66) |
| Brennbarhetsklasse per UL94 | V0 |
| Klemmer fjærmateriale | Chrome - Nickel Spring Steel (CRNI) |
| Kontaktmateriale | Kobberlegering |
| Kontakt plating | Tinn |
| Brannbelastning | 0 202mj |
| Vekt | 7g |
Miljøkrav
| Begrens temperaturområdet | -60… +100 grad |
| Behandlingstemperatur | -35… +60 grad |
Miljøkesting (miljøforhold)
| Testspesifikasjoner jernbaneapplikasjoner - Rullende lager - Elektronisk utstyr | DIN EN 50155 (VDE 0115-200): 2022-06 |
| Testprosedyre Railway Applications - Rolling Stock Equipment - Sjokk og vibrasjonstester | DIN EN 61373 (VDE 0115-0106): 2011-04 |
| Spektrum/installasjonssted | Service Life Test, kategori 1, klasse A/B |
| Funksjonstest med støy - som vibrasjon | Test bestått i henhold til avsnitt 8 i standarden |
| Hyppighet | f1 = 5 Hz til f2 = 150 Hz |
| Akselerasjon | 0,101g (høyeste testnivå brukt for alle akser) |
| Testvarighet per akse | 10 min. |
| Testretningene | X, y og z akser |
| Overvåking for kontaktfeil/avbrudd | Passert |
| Spenningsdråpemåling før og etter hver akse | Passert |
| Simulert levetidstest gjennom økte støynivåer - som vibrasjon | Test bestått i henhold til standard 9 i standarden |
| Hyppighet | f1 = 5 Hz til f2 = 150 Hz |
| Akselerasjon | 0,572g (høyeste testnivå brukt for alle akser) |
| Testvarighet per akse | 5 h |
| Testretningene | X, y og z akser |
| Utvidet testomfang: Overvåking for kontaktfeil/avbrudd | Passert |
| Utvidet testomfang: Måling av spenningsfall før og etter hver akse | Passert |
| Sjokkprøve | Test bestått i henhold til avsnitt 10 i standarden |
| Sjokkform | Half sinus |
| Akselerasjon | 5G (høyeste testnivå brukt for alle akser) |
| Sjokkvarighet | 30 ms |
| Antall støt per akse | 3 Pos. und 3 neg. |
| Testretningene | X, y og z akser |
| Utvidet testomfang: Overvåking for kontaktfeil/avbrudd | Passert |
| Utvidet testomfang: Måling av spenningsfall før og etter hver akse | Passert |
| Vibrasjon og støtstress for rullende lagerutstyr | Passert |
Kommersielle data
| Produktgruppe | 3 (Multi Conn. System) |
| PU (SPU) | 50 stk |
| Emballasjetype | eske |
| Opprinnelsesland | De |
| Gtin | 4044918338080 |
| Tolltariffnummer | 85366990990 |
Produktklassifisering
| UNSPSC | 39121409 |
| ECL@SS 10.0 | 27-44-03-09 |
| ECL@SS 9.0 | 27-44-03-09 |
| Etim 9.0 | EC002638 |
| Etim 8.0 | EC002638 |
| ECCN | Ingen amerikansk klassifisering |
Miljøproduktoverholdelse
| ROHS Compliance Status | Kompatibel, ingen fritak |
Populære tags: 231-103/037-000, Kina 231-103/037-000 Produsenter, leverandører, fabrikk
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like







