
Beskrivelse
1-leder mannlig kontakt; Cage Clamp®; 2,5 mm²; Pinneavstand 5 mm; 6-pol; klemkrage; grå
231 Series Pin Header med driftsverktøy
Pin -overskriften med varenummer 231 - 606/019 - 000 tilbyr en ren, ryddig elektrisk installasjon. Våre PCB -kontakter gir deg størst mulig fleksibilitet for forskjellige monteringstyper. Denne PIN -overskriften krever en strippelengde på 8 til 9 mm for lederforbindelsen. Dette produktet er basert på Cage Clamp® -teknologi. Den velprøvde og vedlikeholdet - gratis Cage Clamp® Universal Connection tillater tilkobling av alle ledertyper med en burklemme. Forbehandling av lederne, for eksempel krymping på trådendens ferler, er ikke nødvendig. Dimensjonene (bredde x høyde x dybde) er (44,8 x 14,3 x 27,5) mm. Avhengig av ledertypen, er PIN-overskriften egnet for kondisjonstverrsnitt fra 0,08 mm² til 2,5 mm². Kontaktoverflaten er tinn. Denne PIN -overskriften/kontakten betjenes ved hjelp av et driftsverktøy. MCS-"Multi Connection System" fra Wago utgjør totalt 7 familier med plasser fra 2,5 mm til 10,16 mm og tilbyr et bredt spekter av mulige applikasjoner med et leder for lederen fra 0,08 til 25 mm2.
Tilkoblingsdata
| Klemmende enheter | 6 |
| Totalt antall potensialer | 6 |
| Antall tilkoblingstyper | 1 |
| Antall nivåer | 1 |
Tilkobling 1
| Tilkoblingsteknologi | Burklemme® |
| Aktiveringstype | Driftsverktøy |
| Aktiveringsretning 1 | Operasjon parallelt med dirigentoppføring |
| Aktiveringsretning 2 | Operasjon vinkelrett på oppføringen |
| Solid leder | 0,08… 2,5 mm² / 28… 12 AWG |
| Fin - strandet leder | 0,08… 2,5 mm² / 28… 12 AWG |
| Fin - strandet leder; med isolert hyl | 0,25 ... 1,5 mm² |
| Fin - strandet leder; med uisolert hyl | 0,25… 2,5 mm² |
| Stripelengde | 8… 9 mm / 0,31… 0,35 tommer |
| Polnummer | 6 |
| Dirigentoppføringsretning til parringsretning | 0 grad |
Fysiske data
| Pinneavstand | 5 mm / 0,197 tommer |
| Bredde | 44,8 mm / 1,764 tommer |
| Høyde | 14,3 mm / 0,563 tommer |
| Dybde | 27,5 mm / 1,083 tommer |
Mekaniske data
| Variabel koding | Ja |
| Monteringstype | Monteringsflens |
| Monteringstype | Feed - gjennom montering Panelmontering |
| Anti - rotasjonsbeskyttelse | Ja |
Plug - i forbindelse
| Kontakttype (pluggbar kontakt) | Hannkontakt/plugg |
| Kontakt (tilkoblingstype) | for dirigent |
| Forvirrende beskyttelse | Ingen |
| Plugging uten tap av pinneavstand | Ingen |
| Låsing av plugg - i forbindelse | ingen |
Materialdata
| Merk (materialdata) | Informasjon om materialspesifikasjoner finner du her |
| Farge | grå |
| Materialgruppe | I |
| Isolasjonsmateriell (hovedhus) | Polyamid (PA66) |
| Brennbarhetsklasse per UL94 | V0 |
| Klemmer fjærmateriale | Chrome - Nickel Spring Steel (CRNI) |
| Kontaktmateriale | Elektrolytisk kobber (f.eksCu) |
| Kontakt plating | Tinn |
| Brannbelastning | 0,277MJ |
| Vekt | 10g |
Miljøkrav
| Begrens temperaturområdet | -60… +100 grad |
| Behandlingstemperatur | -35… +60 grad |
Miljøkesting (miljøforhold)
| Testspesifikasjoner jernbaneapplikasjoner - Rullende lager - Elektronisk utstyr | DIN EN 50155 (VDE 0115-200): 2022-06 |
| Testprosedyre Railway Applications - Rolling Stock Equipment - Sjokk og vibrasjonstester | DIN EN 61373 (VDE 0115-0106): 2011-04 |
| Spektrum/installasjonssted | Service Life Test, kategori 1, klasse A/B |
| Funksjonstest med støy - som vibrasjon | Test bestått i henhold til avsnitt 8 i standarden |
| Hyppighet | f1 = 5 Hz til f2 = 150 Hz |
| Akselerasjon | 0,101g (høyeste testnivå brukt for alle akser) |
| Testvarighet per akse | 10 min. |
| Testretningene | X, y og z akser |
| Overvåking for kontaktfeil/avbrudd | Passert |
| Spenningsdråpemåling før og etter hver akse | Passert |
| Simulert levetidstest gjennom økte støynivåer - som vibrasjon | Test bestått i henhold til standard 9 i standarden |
| Hyppighet | f1 = 5 Hz til f2 = 150 Hz |
| Akselerasjon | 0,572g (høyeste testnivå brukt for alle akser) |
| Testvarighet per akse | 5 h |
| Testretningene | X, y og z akser |
| Utvidet testomfang: Overvåking for kontaktfeil/avbrudd | Passert |
| Utvidet testomfang: Måling av spenningsfall før og etter hver akse | Passert |
| Sjokkprøve | Test bestått i henhold til avsnitt 10 i standarden |
| Sjokkform | Half sinus |
| Akselerasjon | 5G (høyeste testnivå brukt for alle akser) |
| Sjokkvarighet | 30 ms |
| Antall støt per akse | 3 Pos. und 3 neg. |
| Testretningene | X, y og z akser |
| Utvidet testomfang: Overvåking for kontaktfeil/avbrudd | Passert |
| Utvidet testomfang: Måling av spenningsfall før og etter hver akse | Passert |
| Vibrasjon og støtstress for rullende lagerutstyr | Passert |
Kommersielle data
| Produktgruppe | 3 (Multi Conn. System) |
| PU (SPU) | 50 stk |
| Emballasjetype | eske |
| Opprinnelsesland | De |
| Gtin | 4044918257459 |
| Tolltariffnummer | 85366930000 |
Produktklassifisering
| UNSPSC | 39121409 |
| ECL@SS 10.0 | 27-44-03-09 |
| ECL@SS 9.0 | 27-44-03-09 |
| Etim 9.0 | EC002638 |
| Etim 8.0 | EC002638 |
| ECCN | Ingen amerikansk klassifisering |
Miljøproduktoverholdelse
| ROHS Compliance Status | Kompatibel, ingen fritak |
Populære tags: 231-606/019-000, Kina 231-606/019-000 produsenter, leverandører, fabrikk
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like







