
Beskrivelse
PCB terminalblokk; spak; 6 mm²; Pinneavstand 7,5 mm; 2 - pol; Push-in Cage Clamp®; grå
2606 Series PCB terminalblokk med push - i Cage Clamp®
Denne PCB -terminalblokken (varenummer 2606 - 3102) fokuserer på rask og pålitelig tilkobling. Stol på bevist pålitelighet når du designer enheten din: PCB -terminalblokker tilbyr et bredt spekter av applikasjonsmuligheter. Denne PCB -terminalblokken krever strippet isolasjon mellom 11 og 13 mm lang for lederforbindelsen. Dette produktet er utstyrt med push - i Cage Clamp® -teknologien. Push - i CAGE Clamp® -tilkoblingsteknologi muliggjør den perfekte tilkoblingen av alle ledertyper. Den ekstra fordelen med direkte parring gir mulighet for tilkobling av ledere med tilstrekkelig knekkmotstand så vel som fin - strandede ledere med ferler uten verktøy. Dimensjonene er (bredde x høyde x dybde) (17,85 x 31 x 24 mm). Avhengig av ledertypen, er PCB-terminalblokken egnet for kondisjonstverrsnitt fra 0,2 mm² til 10 mm². Tinn ble brukt for overflaten av kontaktene. Denne PCB -terminalen drives av en spak. PCB -terminalen er loddet ved hjelp av THT. Lederen settes inn i 90 graders vinkel til brettet.
Elektriske data
| Rangeringer per | IEC/EN 60664-1 |
| Nominell spenning (iii/3) | 800V |
| Nominell impuls motstandsspenning (III / 3) | 8kv |
| Nominell spenning (iii/2) | 1000V |
| Nominell impuls motstandsspenning (III/2) | 8kv |
| Nominell spenning (II/2) | 1000V |
| Nominell impuls motstandsspenning (II/2) | 8kv |
| Rangert strøm | 41A |
| Legend (rangeringer) | (III / 2) ≙ Overspenningskategori III / Forurensningsgrad 2 |
Rangeringer per ul
| Godkjenninger per | UL 1059 |
| Nominell spenning UL (bruk gruppe B) | 600V |
| Rangert strøm UL (bruk gruppe B) | 31A |
| Nominell spenning UL (bruk gruppe C) | 600V |
| Rangert strøm UL (bruk gruppe C) | 31A |
Rangeringer per CSA
| Godkjenninger per | CSA |
| Nominell spenning CSA (bruk gruppe B) | 600V |
| Rangert strøm CSA (bruk gruppe B) | 31A |
| Nominell spenning CSA (bruk gruppe C) | 600V |
| Rangert strøm CSA (bruk gruppe C) | 31A |
Tilkoblingsdata
| Klemmende enheter | 2 |
| Totalt antall potensialer | 2 |
| Antall tilkoblingstyper | 1 |
| Antall nivåer | 1 |
Tilkobling 1
| Tilkoblingsteknologi | PUSH - i Cage Clamp® |
| Aktiveringstype | Spak |
| Solid leder | 0.2… 10 mm² / 24… 8 AWG |
| Fin - strandet leder | 0.2… 10 mm² / 24… 8 AWG |
| Fin - strandet leder; med isolert hyl | 0.2… 6 mm² |
| Fin - strandet leder; med uisolert hyl | 0,5… 6 mm² |
| Fin - strandet leder; med tvillinghyller | 0,25… 2,5 mm² |
| Stripelengde | 11… 13 mm / 0,43… 0,51 tommer |
| Lederforbindelsesretning til PCB | 90 grader |
| Polnummer | 2 |
Fysiske data
| Pinneavstand | 7,5 mm / 0,295 tommer |
| Bredde | 17,85 mm / 0,703 tommer |
| Høyde | 31 mm / 1,22 tommer |
| Høyde fra overflaten | 27 mm / 1.063 tommer |
| Dybde | 24 mm / 0,945 tommer |
| Loddepinnens lengde | 4mm |
| Loddepinnedimensjoner | 1,5 x 1,2 mm |
| Boret hulldiameter med toleranse | 2 (+0.1)mm |
PCB -kontakt
| PCB -kontakt | Tht |
| Loddepinnearrangement | Over hele terminalstripen (forskjøvet) |
| Antall loddepinner per potensiale | 1 |
Materialdata
| Merk (materialdata) | Informasjon om materialspesifikasjoner finner du her |
| Farge | grå |
| Isolasjonsmateriell (hovedhus) | Polyamid (PA66) |
| Brennbarhetsklasse per UL94 | V0 |
| Klemmer fjærmateriale | Chrome - Nickel Spring Steel (CRNI) |
| Kontaktmateriale | Elektrolytisk kobber (f.eksCu) |
| Kontakt plating | Tinn |
| Brannbelastning | 0,07MJ |
| Aktuatorfarge | oransje |
| Vekt | 9,4g |
Ny funksjon
| Begrens temperaturområdet | -60… +105 grad |
| Behandlingstemperatur | -35… +60 grad |
| Kontinuerlig driftstemperatur | -60… +105 grad |
Kommersielle data
| PU (SPU) | 88 stk |
| Emballasjetype | Eske |
| Opprinnelsesland | Pl |
| Gtin | 4066966732221 |
| Tolltariffnummer | 85369010000 |
Produktklassifisering
| Etim 9.0 | EC002643 |
| ECCN | Ingen amerikansk klassifisering |
Miljøproduktoverholdelse
| ROHS Compliance Status | Kompatibel, ingen fritak |
Populære tags: 2606-3102, Kina 2606-3102 Produsenter, leverandører, fabrikk
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like







