
MSP-100-5
Bytte strømforsyninger 85W 5V 17A Medisinsk strømforsyning
Beskrivelse
Funksjoner:
- Universal AC Input / Full Range
- Bygget - i aktiv PFC -funksjon
- Høy effektivitet opp til 90%
- Tåler 300VAC Surge -inngang i 5 sekunder
- Beskyttelse: kortslutning / overbelastning / over spenning
- Beskyttelse: over temperatur (valgfritt)
- Kjøling med fri luftkonveksjon
- 1U lavprofil 38mm
- Medisinsk sikkerhet godkjent (MOOP -nivå)
- Bygget - i fjernkontroll
- Ingen belastningsstrømforbruk<0.5W
- Alle bruker 105'C Long Life Electrolytic Conditors
- 5 års garanti
| Produktattributt |
Attributtverdi |
|---|---|
| Produsent: | Mener godt |
| Produktkategori: | Bytte strømforsyninger |
| ROHS: | Detaljer |
| Produkt: | Bytter forsyninger |
| Utgangsspenning - kanal 1: | 5 VDC |
| Antall utganger: | 1 utgang |
| Utgangseffekt: | 85 W |
| Åpen ramme/vedlagt: | Lukket |
| Inngangsspenning: | 85 VAC til 264 VAC, 120 VDC til 370 VDC |
| Utgangsstrøm - kanal 1: | 17 A |
| Industri: | Medisinsk |
| Monteringsstil: | Chassis |
| Lengde: | 159 mm (6,26 in) |
| Bredde: | 97 mm (3.819 in) |
| Høyde: | 38 mm (1.496 in) |
| Serie: | MSP-100 |
| Godkjenninger: | ES60601-1, IEC60601-1 |
| Merke: | Mener godt |
| Etterlevelse: | ES60601-1, IEC60601-1 |
| Inngangsfrekvens: | 47 Hz til 63 Hz |
| Isolasjonsspenning: | 4 KVAC |
| Lastregulering: | Regulert |
| Emballasje: | Bulk |
| Produkttype: | Bytte strømforsyninger |
| Fabrikkpakke Mengde: | 24 |
| Underkategori: | Strømforsyninger |
| Enhetsvekt: | 13.404106 Oz |
Populære tags: MSP-100-5, Kina MSP-100-5 produsenter, leverandører, fabrikk
Et par:MSP-1000-24
Neste:SD-1000H-24
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like







