
HRP-150-7.5
Bytte strømforsyninger 150W 7.5V 20A W/PFC -funksjon
Beskrivelse
Gjennomsnittlig HRP -strømforsyningsfunksjon Bygget - i aktiv PFC -funksjon og universell AC -inngang/full rekkevidde. Disse strømforsyningene gir høy effektivitet og avkjøling med fri luftkonveksjon. HRP -strømforsyningene har en bygget - i ekstern sansefunksjon, konstant strømbegrensningskrets og kjølevifte på - off -kontroll. Disse strømforsyningene er i stand til å motstå 300VAcoverspenning i 5 sekunder. HRP -strømforsyningen tilbyr kortslutningsbeskyttelse, overbelastningsbeskyttelse og over - temperaturbeskyttelse.
Funksjoner
- Bygget - i aktiv PFC -funksjon
- Universal AC Input / Full Range
- Høy effektivitet
- Kjøling med fri luftkonveksjon
- Bygget - i ekstern sansefunksjon
- Bygget - i konstant strømbegrensende krets
- Bygget - i kjølevifte på - off -kontroll
- I stand til å motstå 300VAcoverspenning i 5 sekunder
- Kortslutningsbeskyttelse
- Overbelastningsbeskyttelse
- Over - temperaturbeskyttelse
- 1U lav profil
| Produktattributt | Attributtverdi |
|---|---|
| Produsent: | Mener godt |
| Produktkategori: | Bytte strømforsyninger |
| ROHS: | Detaljer |
| Produkt: | Bytter forsyninger |
| Utgangsspenning - kanal 1: | 7.5 VDC |
| Antall utganger: | 1 utgang |
| Utgangseffekt: | 150 W |
| Åpen ramme/vedlagt: | Lukket |
| Inngangsspenning: | 85 VAC til 264 VAC, 120 VDC til 370 VDC |
| Utgangsstrøm - kanal 1: | 20 A |
| Industri: | Industriell |
| Monteringsstil: | Chassis |
| Lengde: | 159 mm (6,26 in) |
| Bredde: | 97 mm (3.819 in) |
| Høyde: | 38 mm (1.496 in) |
| Serie: | HRP-150 |
| Godkjenninger: | EN60950-1, UL60950-1 |
| Merke: | Mener godt |
| Overholdelse: | EN60950-1, UL60950-1 |
| Produkttype: | Bytte strømforsyninger |
| Fabrikkpakke Mengde: | 24 |
| Underkategori: | Strømforsyninger |
| Enhetsvekt: | 1.345 pund |
Populære tags: HRP-150-7.5, Kina HRP-150-7.5 Produsenter, leverandører, fabrikk
Et par:NSD05-48S5
Neste:LDD - 700h-da
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like







