
GW DASPA2.EC - HSHU-5O8Q-1
ΦV=36 ... 45 lm, 3500 k (if=100 ma)
Beskrivelse
GW DASPA2.EC OSCONIQ ® P 2226
Høy - Effektivitet Mid - Strøm LED med lange levetid også ved høye strømmer og høye kryssstemperaturer.
Applikasjoner
- Arkitektur
- Arkitektur / hagebelysning (LED & Laser)
- Medisinsk belysning
- Foteterapi
Funksjoner
- Pakke: SMT -pakke
- typ. Stråling: 120 grader
- Fargetemperatur: 2700k - 6500 k
- CRI: 80 (min.), 83 (typ.), R9: 0 (min.)
-Lumenvedlikehold: Testresultater i henhold til IESNA LM-80 tilgjengelig
- ESD: 8 kV Acc. til ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, klasse 3B)
- Luminous flux: typ . 37 lm @ 3000 k
| Produktattributt | Attributtverdi |
|---|---|
| Produsent: | Ams Osram |
| Produktkategori: | Hvite lysdioder |
| ROHS: | |
| Produkt: | Hvite lysdioder |
| Monteringsstil: | SMD/SMT |
| Pakke / sak: | 1009 (2723 metrisk) |
| Belysningsfarge: | Varm hvit |
| Bølgelengde/fargetemperatur: | 2700 K |
| Lysende intensitet: | 10.1 CD |
| Luminous flux/Radiant Flux: | 37 LM |
| Color Rendering Index - CRI: | 80 |
| Visningsvinkel: | 130 grader |
| If - fremstrøm: | 100 ma |
| Vf - fremover spenning: | 2.85 V |
| Kraftvurdering: | 290 MW |
| Lengde: | 2,6 mm |
| Bredde: | 2,2 mm |
| Høyde: | 1,3 mm |
| Minimum driftstemperatur: | - 40 C |
| Maksimal driftstemperatur: | + 120 C |
| Serie: | GW DASPA2.EC |
| Emballasje: | Hjul |
| Merke: | Ams Osram |
| Fuktsensitiv: | Ja |
| Produkttype: | Hvite lysdioder |
| 1200 | |
| Underkategori: | LED -er |
| Handelsnavn: | Osconiq |
| Type: | LED -LED -er med lav effekt |
| Del # aliaser: | Q65112A5410 |
Populære tags: gw daspa2.ec - hshu - 5o8q-1, Kina GW DASPA2.EC-HSHU-5O8Q-1 Produsenter, leverandører, fabrikk
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like







