
Ga cshpm1.23 - kulq-w3
Enkeltfarge lysdioder Amber SMD LED OSLON SSL 150
Beskrivelse
OSLON® SSL 150 GA CSHPM1.23 Ny, høyere presterende Oslon SSL -familie ledet med kjent overlegen robusthet, høy pålitelighet, lang levetid, lav termisk motstand. Perfekt adressering av applikasjoner som krever høy effektivitet og lang levetidskrav.
Applikasjoner
- Landbruk og hagebruk
- underholdning
- innendørs belysning
- utendørs og industriell belysning
Funksjoner
- pakke: SMT keramisk pakke med silikonobjektiv
- typ. Stråling: 150 grader
- ESD: 8 kV Acc. til ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, klasse 3B)
- Luminous flux: typ . 116 lm
- lysende effekt: typ . 157 lm/w
| Produktattributt | Attributtverdi |
|---|---|
| Produsent: | Ams Osram |
| Produktkategori: | Enkelfargelister |
| ROHS: | |
| Produkt: | Amber LED |
| Monteringsstil: | SMD/SMT |
| Pakke / sak: | SMD-2 |
| Bølgelengde/fargetemperatur: | 617 nm |
| Belysningsfarge: | Rav |
| Luminous flux/Radiant Flux: | 100 lm |
| If - fremstrøm: | 350 ma |
| Vf - fremover spenning: | 2.1 V |
| Kraftvurdering: | 740 MW |
| Linsefarge: | Fargeløs |
| Objektivdimensjoner: | 2,14 mm |
| Linseform: | Kuppel |
| Linse gjennomsiktighet: | Klar |
| Serie: | GA CSHPM1.23 |
| Emballasje: | Hjul |
| Emballasje: | Kutt tape |
| Emballasje: | Mousereel |
| Merke: | Ams Osram |
| Høyde: | 1,51 mm |
| Lengde: | 3 mm |
| Lysende intensitet: | 20,6 CD |
| Maksimal driftstemperatur: | + 125 C |
| Minimum driftstemperatur: | - 40 C |
| Fuktsensitiv: | Ja |
| Produkttype: | Enkelfargelister |
| 600 | |
| Underkategori: | LED -er |
| Handelsnavn: | Oslon |
| Type: | Enkelfargelister |
| Visningsvinkel: | 150 deg |
| Bredde: | 3 mm |
| Del # aliaser: | Q65113A0974 GA CSHPM1.23 - Kulq - W3-0-350-R18 GA CSHPM1.23-KULQ-W3 Q65113A0974 |
Populære tags: GA CSHPM1.23 - Kulq - W3, China GA CSHPM1.23-Kulq-W3 Produsenter, leverandører, fabrikk
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like







