
Beskrivelse
GT CS8pm1.13 OSLON® SSL 80 Ny, høyere presterende Oslon SSL -familie ledet med kjent overlegen robusthet, høy pålitelighet, lang levetid, lav termisk motstand. Perfekt adressering av applikasjoner som krever høy effektivitet og lang levetidskrav.
Applikasjoner
- arkitektur
- Arkitektur / hagebelysning (LED & Laser)
- medisinsk belysning
- foteterapi
Funksjoner
- pakke: SMT keramisk pakke med silikonobjektiv
- typ. Stråling: 80 grader
- Lumenvedlikehold: Testresultater i henhold til IESNA LM-80 tilgjengelig
- ESD: 8 kV Acc. til ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, klasse 3B)
- Luminous flux: typ . 148 lm
- lysende effekt: typ . 157 lm/w
| Produktattributt | Attributtverdi |
|---|---|
| Produsent: | Ams Osram |
| Produktkategori: | Enkelfargelister |
| ROHS: | |
| Produkt: | Grønne lysdioder |
| Monteringsstil: | SMD/SMT |
| Bølgelengde/fargetemperatur: | 528 nm |
| Belysningsfarge: | Grønn |
| Luminous flux/Radiant Flux: | 122 LM |
| If - fremstrøm: | 350 ma |
| Vf - fremover spenning: | 2.7 V |
| Kraftvurdering: | 950 MW |
| Linsefarge: | Fargeløs |
| Objektivdimensjoner: | 2,05 mm |
| Linseform: | Kuppel |
| Linse gjennomsiktighet: | Klar |
| Serie: | GT CS8pm1.13 |
| Emballasje: | Hjul |
| Emballasje: | Kutt tape |
| Emballasje: | Mousereel |
| Merke: | Ams Osram |
| Høyde: | 2,21 mm |
| Lengde: | 3 mm |
| Lysende intensitet: | 72,4 CD |
| Maksimal driftstemperatur: | + 125 C |
| Minimum driftstemperatur: | - 40 C |
| Fuktsensitiv: | Ja |
| Produkttype: | Enkelfargelister |
| 600 | |
| Underkategori: | LED -er |
| Handelsnavn: | Oslon |
| Type: | Enkelfargelister |
| Visningsvinkel: | 80 grader |
| Bredde: | 3 mm |
| Del # aliaser: | Q65112A8632 |
| Enhetsvekt: | 0.000847 oz |
Populære tags: GT CS8pm1.13-LSLU-26-1, Kina GT CS8pm1.13-LSLU-26-1 Produsenter, leverandører, fabrikk
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like







