
LXZ1-PM01
Enkeltfarge lysdioder luxeon z fargelinje, grønn 520nm - 540 nm
Beskrivelse
Luxeon Z -fargelinjen omfatter en bred portefølje av lysdioder som muliggjør aldri før sett lumen -tetthet, fleksibilitet og designfrihet. Tilgjengelig i hele spekteret av farger fra 440nm til 670Nm, inkludert kalk, noe som muliggjør svært effektiv fargemiks med et praktisk fargepunkt over blackbody. Luxeon Z -fargelinjen er ideell for underholdnings- og scenebelysning, innendørs og utendørs arkitektonisk belysning, utrykningskjøretøybelysning, eksterne fosforapplikasjoner og et bredt spekter av spesialbelysningsapplikasjoner.
| Produktattributt | Attributtverdi |
|---|---|
| Produsent: | Lumileds |
| Produktkategori: | Enkelfargelister |
| ROHS: | Detaljer |
| Produkt: | Grønne lysdioder |
| Monteringsstil: | SMD/SMT |
| Pakke / sak: | SMD-2 |
| Bølgelengde/fargetemperatur: | 530 nm |
| Belysningsfarge: | Grønn |
| Luminous flux/Radiant Flux: | 118 LM |
| If - fremstrøm: | 500 ma |
| Vf - fremover spenning: | 3.27 V |
| Linsefarge: | Fargeløs |
| Linseform: | Rektangulær |
| Linse gjennomsiktighet: | Vann klart |
| Serie: | Luxeon Z Color |
| Emballasje: | Hjul |
| Emballasje: | Kutt tape |
| Emballasje: | Mousereel |
| Merke: | Lumileds |
| Høyde: | 0,56 mm |
| LED -størrelse: | 1,7 mm x 1,3 mm x 0,66 mm |
| Lengde: | 1,7 mm |
| Maksimal driftstemperatur: | + 120 C |
| Minimum driftstemperatur: | - 40 C |
| Produkttype: | Enkelfargelister |
| Fabrikkpakke Mengde: | 2000 |
| Underkategori: | LED -er |
| Handelsnavn: | Luxeon |
| Type: | Enkelfargelister |
| Visningsvinkel: | 125 deg |
| Bredde: | 1,3 mm |
| Enhetsvekt: | 0,010092 oz |
Populære tags: LXZ1-PM01, Kina LXZ1-PM01 Produsenter, leverandører, fabrikk
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like







