
L130-3090003000W21
Hvite lysdioder White 3000 K 90-CRI, Luxeon 3030
Beskrivelse
Luxeon 3030 2 d er en høy fluks, varm - Farge målrettet midtkraft LED. Hot - Fargemålretting sikrer at lysdiodene er innenfor fargemålet ved applikasjonsbetingelser - 85 grader. Ved å bruke en bransjestandardemballasje på 3,0 mm x 3,0 mm og 6V overflate-mount emitter-løsning, kommer Luxeon 3030 2 d-linjen i alle ANSI CCTs og leverer effektiviteten og påliteligheten som kreves for både innendørs og utendørs belysningsmarkeder.
| Produktattributt | Attributtverdi |
|---|---|
| Produsent: | Lumileds |
| Produktkategori: | Hvite lysdioder |
| ROHS: | Detaljer |
| Produkt: | Hvite lysdioder |
| Monteringsstil: | SMD/SMT |
| Pakke / sak: | 3030 |
| Belysningsfarge: | Varm hvit |
| Bølgelengde/fargetemperatur: | 3000 K |
| Luminous flux/Radiant Flux: | 92 LM |
| Color Rendering Index - CRI: | 90 |
| Visningsvinkel: | 116 deg |
| If - fremstrøm: | 120 ma |
| Vf - fremover spenning: | 6 V |
| Kraftvurdering: | 720 MW |
| Lengde: | 3 mm |
| Bredde: | 3 mm |
| Høyde: | 0,52 mm |
| Minimum driftstemperatur: | - 40 C |
| Maksimal driftstemperatur: | + 105 C |
| Linsefarge: | Tonet |
| Objektivdimensjoner: | 2,6 mm |
| Linseform: | Rund flat |
| Linse gjennomsiktighet: | Diffus |
| Serie: | Luxeon 3030 2 d |
| Emballasje: | Hjul |
| Emballasje: | Kutt tape |
| Emballasje: | Mousereel |
| Merke: | Lumileds |
| Fuktsensitiv: | Ja |
| Produkttype: | Hvite lysdioder |
| Fabrikkpakke Mengde: | 5000 |
| Underkategori: | LED -er |
| Handelsnavn: | Luxeon |
| Type: | Mid - strøm LED -er |
| Enhetsvekt: | 0.001682 o |
Populære tags: L130-3090003000W21, Kina L130-3090003000W21 Produsenter, leverandører, fabrikk
Et par:L130-4090HA30000B1
Neste:L130-5080HE1400001
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like







