
L2C4-3080-M02E0900
Hvite lysdioder White 3000 K 80-CRI, Luxeon CX Plus Cob
Beskrivelse
Luxeon CX Plus Cob har seks produkter som dekker lumenpakker mellom 500 og 7000 lumen i et standard fotavtrykk. På grunn av sin industri som ledende termisk motstand og robust underlagsmateriale, muliggjør Luxeon CX Plus COB kjøligere, mer effektive inventar. Luxeon CX Plus COB drar nytte av et eksisterende økosystem for rask og øyeblikkelig design - i mens du beholder eksisterende optikk, klemmer og dokumentasjon.
| Produktattributt | Attributtverdi |
|---|---|
| Produsent: | Lumileds |
| Produktkategori: | Hvite lysdioder |
| Fraktbegrensninger: |
Mouser selger for tiden ikke dette produktet i din region. |
| ROHS: | Detaljer |
| Produkt: | Hvite COB -lysdioder |
| Monteringsstil: | SMD/SMT |
| Pakke / sak: | 0606 (1616 metrisk) |
| Belysningsfarge: | Varm hvit |
| Bølgelengde/fargetemperatur: | 3000 K |
| Luminous flux/Radiant Flux: | 900 lm |
| Color Rendering Index - CRI: | 80 |
| Visningsvinkel: | 115 deg |
| If - fremstrøm: | 200 ma |
| Vf - fremover spenning: | 34.5 V |
| Lengde: | 15,85 mm |
| Bredde: | 15,85 mm |
| Høyde: | 1,7 mm |
| Minimum driftstemperatur: | - 40 C |
| Maksimal driftstemperatur: | + 105 C |
| Linsefarge: | Tonet |
| Linse gjennomsiktighet: | Diffus |
| Serie: | Luxeon cx pluss cob |
| Emballasje: | Rør |
| Merke: | Lumileds |
| Produkttype: | Hvite lysdioder |
| Fabrikkpakke Mengde: | 100 |
| Underkategori: | LED -er |
| Handelsnavn: | Luxeon |
| Type: | LED med høy kraft |
Populære tags: L2C4-3080-M02E0900, Kina L2C4-3080-M02E0900 Produsenter, leverandører, fabrikk
Et par:L2C5-40901204E0900
Neste:L2C5-30901202EH600
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like







