
L150-3080502400000
Hvite lysdioder White 3000 K 80- CRI, Luxeon 5050
Beskrivelse
Luxeon Sunplus 5050 er en robust lysdioder med høy kraft ved bruk av en bransjestandard 5050 overflatefestepakke med en liten lysemitterende overflate (LES). Luxeon Sunplus 5050 leverer topprangerte μmol\/J og PPF (μmol\/s) ytelse og lang levetid med CCT-er fra 2200k til 6500K og Cris på 70, 80 og 90. Det tilbyr varmfarge målretting for å sikre at LED-ene er innenfor fargermål ved applikasjonsbetingelser på 85 grader.
| Produktattributt | Attributtverdi |
|---|---|
| Produsent: | Lumileds |
| Produktkategori: | Hvite lysdioder |
| ROHS: | Detaljer |
| Produkt: | Horticulture LEDs |
| Monteringsstil: | SMD\/SMT |
| Pakke\/sak: | 2020 (5050 metrisk) |
| Belysningsfarge: | Varm hvit |
| Bølgelengde\/fargetemperatur: | 3000 K |
| Luminous flux\/Radiant Flux: | 595 LM |
| Color Rendering Index - CRI: | 80 |
| Visningsvinkel: | 116 deg |
| If - fremstrøm: | 160 ma |
| VF - Forward Spenning: | 24 V |
| Kraftvurdering: | 3.8 W |
| Lengde: | 5 mm |
| Bredde: | 5 mm |
| Høyde: | 0. 7 mm |
| Minimum driftstemperatur: | - 40 C |
| Maksimal driftstemperatur: | + 105 C |
| Linsefarge: | Tonet |
| Objektivdimensjoner: | 4,56 mm |
| Linseform: | Rund flat |
| Linse gjennomsiktighet: | Diffusert |
| Serie: | Luxeon Sunplus 5050 |
| Emballasje: | Hjul |
| Merke: | Lumileds |
| LED -størrelse: | 5 mm x 5 mm |
| Fuktsensitiv: | Ja |
| Produkttype: | Hvite lysdioder |
| Fabrikkpakke Mengde: | 1000 |
| Underkategori: | LED -er |
| Handelsnavn: | Luxeon |
| Type: | LED med høy effekt |
| Enhetsvekt: | 286,873 mg |
Populære tags: L 150-3080502400000, Kina L 150-3080502400000 Produsenter, leverandører, fabrikk
Et par:L 128- pr 00 CA3500000
Neste:L 130-27800 BHV00001
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like







