
L1IZ-0940000000000
Infrarøde emitters infrarød LED, 940 nm Luxeon IR -serie
Beskrivelse
Luxeon IR Compact Line er en produktserie med infrarøde emittere med høy effekt som er spesielt designet for høy effektivitet som nødvendig i små områder. Deres kompakte og brønn - definert lyskilde geometri lar dem enkelt kobles til sekundær optikk for tett strålekontroll. Luxeon IR Compact Line er designet med innovativ Luxeon -teknologi for å gi industri - ledende ytelse. Gjennom beste - i - Klasse termisk ledningsevne, har Luxeon IR Compact Line utmerket ytelse ved faktiske driftsforhold.
| Produktattributt | Attributtverdi |
|---|---|
| Produsent: | Lumileds |
| Produktkategori: | Infrarøde emittere |
| ROHS: | Detaljer |
| Monteringsstil: | SMD/SMT |
| Bølgelengde: | 940 nm |
| Strålingsintensitet: | 300 MW/SR |
| Strålvinkel: | 150 deg |
| If - fremstrøm: | 1 A |
| Vf - fremover spenning: | 2.9 V |
| Kraftvurdering: | 1.15 W |
| Minimum driftstemperatur: | - 30 C |
| Maksimal driftstemperatur: | + 125 C |
| Pakke / sak: | SMD-2 |
| Emballasje: | Hjul |
| Emballasje: | Kutt tape |
| Emballasje: | Mousereel |
| Merke: | Lumileds |
| Belysningsfarge: | Infrarød |
| Produkttype: | IR Emitters (IR -lysdioder) |
| Serie: | Luxeon ir |
| Fabrikkpakke Mengde: | 2000 |
| Underkategori: | Infrarød datakommunikasjon |
| Enhetsvekt: | 0,003436 oz |
Populære tags: L1IZ-0940000000000, China L1IZ-094000000000000 Produsenter, leverandører, fabrikk
Et par:L1HX-5790200000000
Neste:L1C1-LME1000000000
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like







