
L1I0-0940060000000
Infrarøde emitters infrarød LED, 940 nm Luxeon IR -serie
Beskrivelse
Luxeon IR Domed Line High Power Infrared Emitters er skreddersydd til applikasjonsbehov ved å tilby en rekke produkter ved flere infrarøde bølgelengder og optiske strålingsmønstre. Luxeon IR Domed Line er designet med nyskapende Luxeon-teknologi for å gi bransjeledende ytelse. Gjennom best i klassen termisk ledningsevne har Luxeon IR Domed Line utmerket ytelse ved faktiske driftsforhold. Luxeon IR Domed Line bruker et industristandard fotavtrykk for enkel integrasjon og oppgradering av eksisterende systemdesign.
| Produktattributt | Attributtverdi |
|---|---|
| Produsent: | Lumileds |
| Produktkategori: | Infrarøde emittere |
| ROHS: | Detaljer |
| Monteringsstil: | SMD\/SMT |
| Bølgelengde: | 940 nm |
| Strålingsintensitet: | 1190 MW\/SR |
| Strålvinkel: | 60 grader |
| If - fremstrøm: | 1 A |
| VF - Forward Spenning: | 2.9 V |
| Kraftvurdering: | 1.45 W |
| Minimum driftstemperatur: | - 30 C |
| Maksimal driftstemperatur: | + 85 C |
| Pakke \/ sak: | Smd -2 |
| Emballasje: | Hjul |
| Emballasje: | Kutt tape |
| Emballasje: | Mousereel |
| Merke: | Lumileds |
| Belysningsfarge: | Infrarød |
| Produkttype: | IR Emitters (IR -lysdioder) |
| Serie: | Luxeon ir |
| Fabrikkpakke Mengde: | 1000 |
| Underkategori: | Infrarød datakommunikasjon |
| Enhetsvekt: | 0. 011779 oz |
Populære tags: L1I 0-0940060000000, Kina L1I 0-0940060000000 Produsenter, leverandører, fabrikk
Et par:L1V2-5770000000000
Neste:L1CU-Blu1000000000
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like







