
L130-5780002011001
Hvite lysdioder White 5700 K 80-CRI, Luxeon 3020
Beskrivelse
Luxeon 3020 er den første og eneste varme - fargen målrettet EMC - basert 3.0mm x 2.0mm QFN, og leverer overlegen effekt med overlegen lumenvedlikehold og forsikring om ANSI -fargekontroll ved driftsforhold - 85 grad. Lumileds muliggjør masseproduksjon av rimelige og pålitelige pærer og lamper ved å forenkle systemdesign og integrasjon med ledende LM/$ og varmfarge målretting.
| Produktattributt | Attributtverdi |
|---|---|
| Produsent: | Lumileds |
| Produktkategori: | Hvite lysdioder |
| ROHS: | Detaljer |
| Produkt: | Hvite lysdioder |
| Monteringsstil: | SMD/SMT |
| Pakke / sak: | 3020 |
| Belysningsfarge: | Kult hvitt |
| Bølgelengde/fargetemperatur: | 5700 K |
| Luminous flux/Radiant Flux: | 49 LM |
| Color Rendering Index - CRI: | 80 |
| Visningsvinkel: | 110 deg |
| If - fremstrøm: | 120 ma |
| Vf - fremover spenning: | 3.05 V |
| Kraftvurdering: | 360 MW |
| Lengde: | 3 mm |
| Bredde: | 2 mm |
| Høyde: | 0,52 mm |
| Minimum driftstemperatur: | - 40 C |
| Maksimal driftstemperatur: | + 105 C |
| Linsefarge: | Tonet |
| Objektivdimensjoner: | 2,6 mm x 1,6 mm |
| Linseform: | Rektangulær |
| Linse gjennomsiktighet: | Diffus |
| Serie: | Luxeon 3020 |
| Emballasje: | Hjul |
| Emballasje: | Kutt tape |
| Emballasje: | Mousereel |
| Merke: | Lumileds |
| Fuktsensitiv: | Ja |
| Produkttype: | Hvite lysdioder |
| Fabrikkpakke Mengde: | 5000 |
| Underkategori: | LED -er |
| Handelsnavn: | Luxeon |
| Type: | LED med høy kraft |
| Enhetsvekt: | 0,003120 oz |
Populære tags: L130-5780002011001, Kina L130-5780002011001 Produsenter, leverandører, fabrikk
Et par:L2C4-4090-L04E1200
Neste:L150-5780502400000
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like







