
XPLAWT-00-0000-000BV50E3
Hvite lysdioder White 5000 K 70-CRI, XLAMP XPL-serie
Beskrivelse
XLAMP® XP - L LED er tilgjengelige i to versjoner: høy tetthet (HD) og høy intensitet (HI).
XLAMP XP - L HD LED er den høyest utførende diskrete i Cree LEDs HD -klasse av LED, og leverer neste generasjon lumenutgang og effekt i det kompakte 3,45 mm x 3,45 mm XP -fotavtrykket. Cree LEDs HD -lysdioder, optimalisert for å levere maksimal lumenutgang i en liten formfaktor, gjør det mulig for lysprodusenter å forbedre ytelsen til eventuell lysdesign, lage mindre og rimeligere systemer og utvikle nye lysløsninger som tidligere ikke var mulig.
XLAMP XP - L Hi LED er den første av Cree LEDs nye klasse med høy - intensitet LED -er optimalisert for å levere maksimal Candela gjennom sekundær optikk. XP - L HI LED leverer 120 prosent mer Candela enn XP - L HD ledet gjennom samme optikk. XP - L HI LED utnytter bransjens høyeste singel - Die -ytelse og en ny innovativ primær optisk design som radikalt reduserer den optiske kildestørrelsen for å levere både lumen og intensitet.
| Produktattributt | Attributtverdi |
|---|---|
| Produsent: | Cree ledet |
| Produktkategori: | Hvite lysdioder |
| ROHS: | Detaljer |
| Produkt: | Hvite lysdioder |
| Monteringsstil: | SMD/SMT |
| Pakke / sak: | SMD-2 |
| Belysningsfarge: | Nøytral hvit |
| Bølgelengde/fargetemperatur: | 5000 K |
| Luminous flux/Radiant Flux: | 513 LM |
| Color Rendering Index - CRI: | 70 |
| Visningsvinkel: | 125 grader |
| If - fremstrøm: | 1.05 A |
| Vf - fremover spenning: | 2.79 V |
| Kraftvurdering: | 3 W |
| Lengde: | 3,45 mm |
| Bredde: | 3,45 mm |
| Høyde: | 2,68 mm |
| Linsefarge: | Fargeløs |
| Objektivdimensjoner: | 3,45 mm |
| Linseform: | Kuppel |
| Linse gjennomsiktighet: | Vann klart |
| Serie: | Xplawt |
| Emballasje: | Hjul |
| Emballasje: | Kutt tape |
| Emballasje: | Mousereel |
| Merke: | Cree ledet |
| Konfigurasjon: | Enkelt |
| Produkttype: | Hvite lysdioder |
| Fabrikkpakke Mengde: | 500 |
| Underkategori: | LED -er |
| Handelsnavn: | Xlamp |
| Type: | LED med høy kraft |
| Enhetsvekt: | 0,006461 oz |
Populære tags: XPLAWT-00-0000-000BV50E3, Kina XPLAWT-00-0000-000BV50E3 Produsenter, leverandører, fabrikk
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like







