
JB5630AWT-P-B27GA 0000- NZ000001
Hvite lysdioder White 2700 K 70- CRI, 5630 størrelse, P -klasse
Beskrivelse
J Series® LED -er utvider Crees bransjeledende portefølje av lysklasse -lysdioder til et bredere sett med applikasjoner. J -serien 5630 LED -er kombinerer høy effekt og utmerket verdi. Gir opptil 217 LPW, J -serien 5630 høyeffektive lysdioder er optimalisert for belysningsapplikasjoner der høy effekt og konsistent, ensartet lys er nødvendig, for eksempel troffers, panelys og lys utendørs område.
| Produktattributt | Attributtverdi |
|---|---|
| Produsent: | Cree ledet |
| Produktkategori: | Hvite lysdioder |
| ROHS: | Detaljer |
| Produkt: | Hvite lysdioder |
| Monteringsstil: | SMD\/SMT |
| Pakke \/ sak: | 5630 |
| Belysningsfarge: | Varm hvit |
| Bølgelengde\/fargetemperatur: | 2700 K |
| Luminous flux\/Radiant Flux: | 30 lm |
| Color Rendering Index - CRI: | 70 |
| Visningsvinkel: | 120 grader |
| If - fremstrøm: | 65 ma |
| VF - Forward Spenning: | 2.8 V |
| Kraftvurdering: | 182 MW |
| Lengde: | 5,6 mm |
| Bredde: | 3 mm |
| Høyde: | 0. 6 mm |
| Minimum driftstemperatur: | - 40 C |
| Maksimal driftstemperatur: | + 105 C |
| Linsefarge: | Tonet |
| Objektivdimensjoner: | 4,96 mm x 2,66 mm |
| Linseform: | Rektangulær |
| Linse gjennomsiktighet: | Diffusert |
| Serie: | JB5630A 3V P -klasse |
| Emballasje: | Hjul |
| Merke: | Cree ledet |
| Fuktsensitiv: | Ja |
| Produkttype: | Hvite lysdioder |
| Fabrikkpakke Mengde: | 4000 |
| Underkategori: | LED -er |
| Type: | LED med høy effekt |
Populære tags: JB5630AWT-P-B27GA 0000- NZ000001, China JB5630AWT-P-B27GA 0000- NZ000001 Produsenter, leverandører, fabrikk
Neste:Cma {{0}} n 0 b0a50e
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like







