
CMU1526-0000-000N0U0A30G
Hvite lysdioder White 3000 K 90-CRI, XLAMP CMU1526-36V
Beskrivelse
XLAMP® CMU LED -familien leverer industri - Ledende ytelse i vanlig tilgjengelig pakke og LES -størrelser. CMU -familien leverer opptil 10% høyere LPW enn forrige generasjon CMT -familie mens den beholder mekanisk og optisk kompatibilitet med CMT. XLAMP CMU LED er optimalisert for premium innendørs belysningsapplikasjoner, inkludert spor, spot og downlight, samt utendørs belysning.
| Produktattributt | Attributtverdi |
|---|---|
| Produsent: | Cree ledet |
| Produktkategori: | Hvite lysdioder |
| ROHS: | Detaljer |
| Produkt: | Hvite COB -lysdioder |
| Monteringsstil: | SMD/SMT |
| Pakke / sak: | Cob - chip - på - tavle |
| Belysningsfarge: | Nøytral hvit |
| Bølgelengde/fargetemperatur: | 3000 K |
| Luminous flux/Radiant Flux: | 3313 LM |
| Color Rendering Index - CRI: | 92 |
| Visningsvinkel: | 115 deg |
| If - fremstrøm: | 720 ma |
| Vf - fremover spenning: | 34.4 V |
| Kraftvurdering: | 24 W |
| Lengde: | 19 mm |
| Bredde: | 19 mm |
| Høyde: | 0,9 mm |
| Maksimal driftstemperatur: | + 140 C |
| Emballasje: | Brett |
| Merke: | Cree ledet |
| Produkttype: | Hvite lysdioder |
| Fabrikkpakke Mengde: | 225 |
| Underkategori: | LED -er |
| Type: | LED -LED -er med lav effekt |
Populære tags: CMU1526-0000-000N0U0A30G, Kina CMU1526-0000-000N0U0A30G Produsenter, leverandører, fabrikk
Et par:CXA1304-0000-000F0Y9430G
Neste:CXA3050-0000-000N0YV230G
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like







