
Cma {{0}} n 0 b0a30e
Hvite lysdioder hvite 3000 k 70- cri, xlamp cma 1840-36 v
Beskrivelse
XLAMP® høystrøm LED-array-familien er optimalisert for best-in-class lumenutgang, effekt og pålitelighet ved høye drivstrømmer. XLAMP CMA-lysdioder deler samme pakkedesign og LES-størrelser som Cree LEDs bransjeledende CXA2-standardtetthets-lysdioder, slik at lysprodusenter kan adressere en rekke ytelseskrav for applikasjoner som spor, downlight og utendørsbelysning ved hjelp av en enkelt brukervennlig plattform. XLAMPs høystrøm LED-matriser er tilgjengelige i 2- trinn, 3- trinn og 5- trinn EasyWhite®-binger.
| Produktattributt | Attributtverdi |
|---|---|
| Produsent: | Cree ledet |
| Produktkategori: | Hvite lysdioder |
| ROHS: | Detaljer |
| Produkt: | Hvite COB -lysdioder |
| Monteringsstil: | SMD\/SMT |
| Pakke\/sak: | Cob-chip-on-Board |
| Belysningsfarge: | Varm hvit |
| Bølgelengde\/fargetemperatur: | 3000 K |
| Luminous flux\/Radiant Flux: | 5595 LM |
| Color Rendering Index - CRI: | 70 |
| Visningsvinkel: | 115 deg |
| If - fremstrøm: | 1.1 A |
| VF - Forward Spenning: | 34.7 V |
| Lengde: | 17,85 mm |
| Bredde: | 17,85 mm |
| Høyde: | 1,15 mm |
| Linsefarge: | Tonet |
| Linse gjennomsiktighet: | Klar |
| Emballasje: | Brett |
| Merke: | Cree ledet |
| Produkttype: | Hvite lysdioder |
| Fabrikkpakke Mengde: | 100 |
| Underkategori: | LED -er |
| Type: | LED -LED -er med lav effekt |
Populære tags: cma {{0}} n 0 b 0 a3 0 e, China cma 1840-0000-000 n0b0a30e produsenter, leverandører, fabrikk
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like







