
Clq6b - tkw - S1L1R1H1TBB7935BB3
Multi - fargeledninger RGB - hvit SMD 5050Case Størrelse LED
Beskrivelse
Disse SMD -lysdiodene er pakket i en industristandard PLCC8 -pakke. Disse høye ytelsen 4 Color SMT LED -er er designet for å fungere i et bredt spekter av applikasjoner. En bred synsvinkel og høy lysstyrke gjør disse lysdiodene egnet for skilting av skilting.
| Produktattributt | Attributtverdi |
|---|---|
| Produsent: | Cree ledet |
| Produktkategori: | Multi - fargelys |
| ROHS: | Detaljer |
| Produkt: | RGBW LED -er |
| Monteringsstil: | SMD/SMT |
| Pakke / sak: | PLCC-8 |
| Belysningsfarge: | RGB, nøytral hvit |
| Bølgelengde/fargetemperatur: | 622 nm, 527 nm, 467 nm, 4000 K |
| Luminous flux/Radiant Flux: | 14 LM, 32 LM, 9,5 LM, 43 LM |
| If - fremstrøm: | 100 ma |
| Vf - fremover spenning: | 2.1 V, 3 V, 3.1 V, 2.9 V |
| Kraftvurdering: | 2 W |
| Linsefarge: | Fargeløs |
| Objektivdimensjoner: | 5 mm x 5 mm |
| Linseform: | Kvadrat |
| Linse gjennomsiktighet: | Klar |
| Merke: | Cree ledet |
| Color Rendering Index - CRI: | 75 min |
| Høyde: | 1,1 mm |
| Lengde: | 5 mm |
| Fuktsensitiv: | Ja |
| Emballasje: | Hjul |
| Emballasje: | Kutt tape |
| Emballasje: | Mousereel |
| Produkttype: | Multi - fargelys |
| Fabrikkpakke Mengde: | 4000 |
| Underkategori: | LED -er |
| Type: | LED -LED -er med lav effekt |
| Bredde: | 5 mm |
Populære tags: clq6b - tkw - s1l1r1h1tbb7935bb3, China clq6b - tkw - S1L1R1H1TBB7935BB3 Produsenter, leverandør
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like







