
JE2835BWT-N-B30GA 0000- N0000001
Hvite lysdioder hvite 3000 k 70- cri, 2835 størrelse, n klasse
Beskrivelse
J Series® LED -er utvider Cree LEDs bransjeledende portefølje av lysklasse -lysdioder til et bredere sett med applikasjoner. J -serien 2835 LED -er kombinerer høy effekt og utmerket verdi i en pålitelig pakke. J -serien 2835 LED -er er optimalisert for belysningsapplikasjoner med lav tetthet der høy effekt og jevn utseende er kritiske, for eksempel downlights, trekker og panellys. J -serien 2835 LED -er tilbyr høy CRI og er optimalisert for belysningsapplikasjoner der god fargekvalitet er kritisk.
| Produktattributt | Attributtverdi |
|---|---|
| Produsent: | Cree ledet |
| Produktkategori: | Hvite lysdioder |
| ROHS: | Detaljer |
| Produkt: | Hvite lysdioder |
| Monteringsstil: | SMD\/SMT |
| Pakke \/ sak: | 2835 |
| Belysningsfarge: | Varm hvit |
| Bølgelengde\/fargetemperatur: | 3000 K |
| Luminous flux\/Radiant Flux: | 75 LM |
| Color Rendering Index - CRI: | 70 |
| Visningsvinkel: | 120 grader |
| If - fremstrøm: | 150 ma |
| VF - Forward Spenning: | 2.86 V |
| Kraftvurdering: | 429 MW |
| Lengde: | 3,5 mm |
| Bredde: | 2,8 mm |
| Høyde: | 0. 7 mm |
| Minimum driftstemperatur: | - 40 C |
| Maksimal driftstemperatur: | + 105 C |
| Linsefarge: | Tonet |
| Linseform: | Rektangulær |
| Linse gjennomsiktighet: | Diffusert |
| Serie: | JE2835B 3V N -klasse |
| Emballasje: | Hjul |
| Merke: | Cree ledet |
| Fuktsensitiv: | Ja |
| Produkttype: | Hvite lysdioder |
| Fabrikkpakke Mengde: | 4000 |
| Underkategori: | LED -er |
| Type: | LED med høy effekt |
Populære tags: JE2835BWT-N-B30GA 0000- N0000001, China JE2835BWT-N-B30GA 0000- N0000001 Produsenter, leverandører, fabrikk
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like







