
Beskrivelse
CLA1b er pakket i et bransjestandard fotavtrykk. Med en forbedret pakke for å gi høy pålitelighet og ytelse. De er designet for å jobbe under et bredt spekter av miljøforhold. Denne høye pålitelighetsfunksjonen gjør dem ideelt egnet til å brukes under belysningsapplikasjonsbetingelser. Den brede visningen - vinkelen gjør disse lysdiodene ideelt egnet for lineær belysning, panelbelysning og generelle belysningsapplikasjoner.
| Produktattributt | Attributtverdi |
|---|---|
| Produsent: | Cree ledet |
| Produktkategori: | Hvite lysdioder |
| ROHS: | Detaljer |
| Produkt: | Hvite lysdioder |
| Monteringsstil: | SMD/SMT |
| Pakke / sak: | PLCC-4 |
| Belysningsfarge: | Kult hvitt |
| Bølgelengde/fargetemperatur: | 8300 K |
| Lysende intensitet: | 2.8 CD |
| Luminous flux/Radiant Flux: | 6.3 LM |
| Color Rendering Index - CRI: | 75 |
| Visningsvinkel: | 120 grader |
| If - fremstrøm: | 30 ma |
| Vf - fremover spenning: | 3.2 V |
| Kraftvurdering: | 304 MW |
| Lengde: | 3,2 mm |
| Bredde: | 2,8 mm |
| Høyde: | 1,9 mm |
| Minimum driftstemperatur: | - 40 C |
| Maksimal driftstemperatur: | + 100 C |
| Linsefarge: | Tonet |
| Linseform: | Rektangulær |
| Emballasje: | Hjul |
| Emballasje: | Kutt tape |
| Emballasje: | Mousereel |
| Merke: | Cree ledet |
| Fuktsensitiv: | Ja |
| Produkttype: | Hvite lysdioder |
| Fabrikkpakke Mengde: | 2000 |
| Underkategori: | LED -er |
| Type: | Mid - strøm LED -er |
| VR - omvendt spenning: | 5 V |
Populære tags: clm2c - bca - cwbya453, China clm2c - bca - cwbya453 Produsenter, leverandører, fabrikk
Et par:Clm1c - wkw - cwbxb153
Neste:Cla1b - wkw - xe0f0503
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like







