
Beskrivelse
XLAMP® XP - E2 LED bygger på den enestående ytelsen til den originale XP - E ved å øke lumenutgangen opp til 20%, mens den gir en enkelt LED -punktkilde for presis optisk kontroll. XP - E2 LED deler det samme fotavtrykket som den originale XP - E, og gir en sømløs oppgraderingsvei til mer lumen og/eller større effektivitet mens du forkortes designsyklusen for eksisterende XP -kunder.
XLAMP XP - E2 LED er det ideelle valget for belysningsapplikasjoner der høy lysutgang og maksimal effekt er nødvendig, for eksempel LED ettermonteringslamper, utendørs, bærbar, innendørs retning, utrykningskjøretøy eller arkitektonisk.
XP - E2 LED tilbyr en S -linje langt rød alternativ. I dette dokumentet betegner begrepet Far Red den langt røde XP - E2 LED uten hensyn til effektiviteten. Begrepene langt rød og S -linjen langt rød brukes når det er nødvendig for å differensiere ytelsen til XP - E2 S Line Far Red LED fra XP - E2 LED uten S -linjealternativet.
| Produktattributt | Attributtverdi |
|---|---|
| Produsent: | Cree ledet |
| Produktkategori: | Enkelfargelister |
| ROHS: | Detaljer |
| Produkt: | Blå lysdioder |
| Monteringsstil: | SMD/SMT |
| Pakke / sak: | SMD-2 |
| Bølgelengde/fargetemperatur: | 485 nm |
| Belysningsfarge: | Blå |
| Luminous flux/Radiant Flux: | 30,6 LM |
| If - fremstrøm: | 350 ma |
| Vf - fremover spenning: | 3.1 V |
| Kraftvurdering: | 3 W |
| Linsefarge: | Fargeløs |
| Objektivdimensjoner: | 3,06 mm |
| Linseform: | Kuppel |
| Linse gjennomsiktighet: | Vann klart |
| Serie: | Xpebbl |
| Emballasje: | Hjul |
| Emballasje: | Kutt tape |
| Emballasje: | Mousereel |
| Merke: | Cree ledet |
| Høyde: | 2,26 mm |
| LED -størrelse: | 3,45 mm x 3,45 mm x 2,26 mm |
| Lengde: | 3,45 mm |
| Maksimal driftstemperatur: | + 150 C |
| Produkttype: | Enkelfargelister |
| Fabrikkpakke Mengde: | 1000 |
| Underkategori: | LED -er |
| Handelsnavn: | Xlamp |
| Type: | Enkelfargelister |
| Visningsvinkel: | 135 deg |
| VR - omvendt spenning: | 5 V |
| Bredde: | 3,45 mm |
| Enhetsvekt: | 0,007863 oz |
Populære tags: XPEBBL - L1 - 0000-00Y01, China XPEBBL-L1-0000-00Y01 Produsenter, leverandører, fabrikk
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like







