
Beskrivelse
SMD PCB terminalblokk; 0,75 mm²; Pinneavstand 6 mm; 1 - pol; Push Wire®; i tape - og - rullemballasje; Uten bolig; sølvfarget
PCB Terminal Block, 2065 Series, med 6 mm pinavstand
Raske og enkle tilkoblinger er garantert med denne PCB -terminalblokken (varenummer 2065 - 101/998 - 403). Du kan stole på prøvd og testet sikkerhet med disse PCB -terminalblokkene, perfekt for en rekke applikasjoner når du designer enhetene dine. Vår PCB -terminalblokk er vurdert til 320 V og er designet for å håndtere en nominell strøm på opptil 9 A. Forsikre deg om at stripelengdene er mellom 7,5 mm og 9,5 mm når du kobler ledere til denne PCB -terminalblokken. Dette produktet har en lederterminal og bruker Push Wire®. Push Wire® -tilkoblingen vår tilbyr en rask og enkel løsning for tilkobling av solide ledere. Dimensjoner: 2,3 x 2,7 x 8 mm (bredde x høyde x dybde). Avhengig av typen leder, er denne PCB -terminalblokken egnet for leder tverrsnitt fra 0,2 mm² til 0,75 mm². Opptil ett potensielt / en stolpe kan kobles til denne terminalblokken ved å bruke ett klemmepunkt på ett nivå. Klemfjæren er laget av krom-nikkelfjærstål (CRNI) og kontaktene er laget av kobberlegering. Tinn brukes til å belegge kontaktflatene. Denne PCB-terminalblokken drives med en push-in. PCB -terminalblokken er designet for SMD -lodding. Sett lederen i en 0 graders vinkel ..
Tilkoblingsdata
| Klemmende enheter | 1 |
| Totalt antall potensialer | 1 |
| Antall tilkoblingstyper | 1 |
| Antall nivåer | 1 |
Tilkobling 1
| Tilkoblingsteknologi | Skyv ledning® |
| Aktiveringstype | Push - i |
| Solid leder | 0,2… 0,75 mm² / 24… 18 AWG |
| Stripelengde | 7.5… 9,5 mm / 0,3… 0,37 tommer |
| Lederforbindelsesretning til PCB | 0 grad |
| Polnummer | 1 |
Fysiske data
| Pinneavstand | 6 mm / 0,236 tommer |
| Bredde | 2,3 mm / 0,091 tommer |
| Høyde | 2,7 mm / 0,106 tommer |
| Dybde | 8 mm / 0,315 tommer |
| Reel Diameter of Tape - og - hjulemballasje | 330mm |
| Tapebredde | 16mm |
PCB -kontakt
| PCB -kontakt | SMD |
| Loddepinnearrangement | Over hele terminalstripen (i - linje) |
| Antall loddepinner per potensiale | 1 |
Materialdata
| Merk (materialdata) | Informasjon om materialspesifikasjoner finner du her |
| Farge | sølv - farget |
| Klemmer fjærmateriale | Chrome - Nickel Spring Steel (CRNI) |
| Kontaktmateriale | Kobberlegering |
| Kontakt plating | Tinn |
| Vekt | 0,1g |
Miljøkrav
| Begrens temperaturområdet | -60… +120 grad |
Miljøkesting (miljøforhold)
| Testspesifikasjoner jernbaneapplikasjoner - Rullende lager - Elektronisk utstyr | DIN EN 50155 (VDE 0115-200): 2022-06 |
| Testprosedyre Railway Applications - Rolling Stock Equipment - Sjokk og vibrasjonstester | DIN EN 61373 (VDE 0115-0106): 2011-04 |
| Spektrum/installasjonssted | Service Life Test, kategori 1, klasse A/B |
| Funksjonstest med støy - som vibrasjon | Test bestått i henhold til avsnitt 8 i standarden |
| Hyppighet | f1 = 5 Hz til f2 = 150 Hz |
| Akselerasjon | 0,101g (høyeste testnivå brukt for alle akser) |
| Testvarighet per akse | 10 min. |
| Testretningene | X, y og z akser |
| Overvåking for kontaktfeil/avbrudd | Passert |
| Spenningsdråpemåling før og etter hver akse | Passert |
| Simulert levetidstest gjennom økte støynivåer - som vibrasjon | Test bestått i henhold til standard 9 i standarden |
| Hyppighet | f1 = 5 Hz til f2 = 150 Hz |
| Akselerasjon | 0,572g (høyeste testnivå brukt for alle akser) |
| Testvarighet per akse | 5 h |
| Testretningene | X, y og z akser |
| Utvidet testomfang: Overvåking for kontaktfeil/avbrudd | Passert |
| Utvidet testomfang: Måling av spenningsfall før og etter hver akse | Passert |
| Sjokkprøve | Test bestått i henhold til avsnitt 10 i standarden |
| Sjokkform | Half sinus |
| Akselerasjon | 5G (høyeste testnivå brukt for alle akser) |
| Sjokkvarighet | 30 ms |
| Antall støt per akse | 3 Pos. und 3 neg. |
| Testretningene | X, y og z akser |
| Utvidet testomfang: Overvåking for kontaktfeil/avbrudd | Passert |
| Utvidet testomfang: Måling av spenningsfall før og etter hver akse | Passert |
| Vibrasjon og støtstress for rullende lagerutstyr | Passert |
Kommersielle data
| PU (SPU) | 31800 (2650) PC -er |
| Emballasjetype | eske |
| Opprinnelsesland | Ch |
| Gtin | 4055143665438 |
| Tolltariffnummer | 85369010000 |
Produktklassifisering
| UNSPSC | 39121409 |
| ECL@SS 10.0 | 27-14-11-06 |
| ECL@SS 9.0 | 27-14-11-06 |
| Etim 9.0 | EC001284 |
| Etim 8.0 | EC001284 |
| ECCN | Ingen amerikansk klassifisering |
Miljøproduktoverholdelse
| ROHS Compliance Status | Kompatibel, ingen fritak |
Populære tags: 2065-101/998-403, Kina 2065-101/998-403 Produsenter, leverandører, fabrikk
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like







