
Fp11085_lisa2 - rs-clip
LED -linser og samlinger enkeltlinser
Beskrivelse
LEDIL LISA2 LED -belysningslinser er 9,9 mm og 10 mm i diametervarianter med lim eller klipp som er kompatible med opptil 3535 LED -pakker. LEDIL LISA2 LED -belysningslinser har et lite fotavtrykk som er egnet for tett PCB -layout. Disse LED -belysningslinser er miniatyr totale interne refleksjonslinser for smykkebutikker, leselys, fakler og hodelykter.
Funksjoner
- Lite fotavtrykk egnet for tett PCB -layout
- 9,9 mm diameter variant med lim eller klipp
- Kompatibel med opptil 3535 LED -pakker
- Mangfoldig utvalg av bjelkevinkler som spenner fra ekte sted til bredt, inkludert oval mønster
Applikasjoner
- Smykkebutikker
- Leselys
- Fakler
- Hodelykter
| Produktattributt | Attributtverdi |
|---|---|
| Produsent: | Ledil |
| Produktkategori: | LED -linser og samlinger |
| ROHS: | Detaljer |
| Nå - SVHC: | Detaljer |
| Produkttype: | LED -linser |
| Type: | Objektivmontering |
| Diameter: | 9,9 mm |
| Visningsvinkel: | 18 g |
| Emballasje: | Bulk |
| Merke: | Ledil |
| Farge: | Klar |
| Høyde: | 7 mm |
| Lengde: | 9,9 mm |
| Fabrikkpakke Mengde: | 100 |
| Stil: | Rund |
| Underkategori: | LED -belysning |
| Avslutningsstil: | Klipp, lim |
| Bredde: | 9,9 mm |
| Enhetsvekt: | 0,015062 oz |
Populære tags: fp11085_lisa2 - rs - klipp, Kina fp11085_lisa2-rs-clip produsenter, leverandører, fabrikk
Et par:FA11904_TINA3-WWW
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like







