
C17718_Emerald - er1-PC
LED -linser og samlinger Enkeltlinser Round 1 POS 21,6mm D 7,53M
Beskrivelse
Ledil Emerald LED -lyslinser og samlinger er først og fremst designet for nød- og utgangsrutebelysning med en ekstremt bred bjelke. Disse belysningslinsene og enhetene har lim og festing av lim. Emeraldlinsene og samlingene er tilgjengelige i ∅21,6 mm dimensjoner.
| Produktattributt | Attributtverdi |
|---|---|
| Produsent: | Ledil |
| Produktkategori: | LED -linser og samlinger |
| ROHS: | Detaljer |
| Nå - SVHC: | Detaljer |
| Produkttype: | LED -linser |
| Type: | Linse |
| Diameter: | 21,6 mm |
| Visningsvinkel: | 158 deg |
| Serie: | Emerald |
| Emballasje: | Brett |
| Merke: | Ledil |
| Farge: | Hvit |
| Høyde: | 7,5 mm |
| Form: | Rund |
| Fabrikkpakke Mengde: | 144 |
| Underkategori: | LED -belysning |
| Enhetsvekt: | 0,050089 oz |
Populære tags: C17718_Emerald - er1 - PC, China C17718_Emerald-ER1-PC Produsenter, leverandører, fabrikk
Et par:C11716_anna-40-7-S
Neste:Fp11124_lisa2 - o-pin
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like







