
C 13233_ hb -2 x 2- m
LED-linser og forsamlinger Square 2x2 High Bay-Indust Area
Beskrivelse
| Produktattributt | Attributtverdi |
|---|---|
| Produsent: | Ledil |
| Produktkategori: | LED -linser og samlinger |
| ROHS: | Detaljer |
| Produkttype: | LED -linser |
| Type: | Linse |
| For bruk med: | Cree XP-G, XT-E |
| Diameter: | 50 mm |
| Visningsvinkel: | 25 g |
| Emballasje: | Brett |
| Merke: | Ledil |
| Farge: | Klar |
| Høyde: | 8,5 mm |
| Lengde: | 50 mm |
| Form: | Kvadrat |
| Fabrikkpakke Mengde: | 160 |
| Underkategori: | LED -belysning |
| Avslutningsstil: | Skrue, pinne, lim |
| Bredde: | 50 mm |
| Enhetsvekt: | 0. 371153 oz |
Populære tags: c 13233_ hb -2 x 2- m, Kina c 13233_ hb -2 x 2- m Produsenter, leverandører, fabrikk
Et par:CA12374_TINA2-RS
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like







