
Beskrivelse
Funksjoner
- Beskyttelse: kortslutning / overbelastning / over spenning
- Kjøling med fri luftkonveksjon
- LED -indikator for strøm på
- 100% full belastning brenn
- Tåler 300VAC Surge -inngang i 5 sekunder
- Høy driftstemperatur opp til 70'C
- Tåler 5G vibrasjonstest
- Høy effektivitet, lang levetid og høy pålitelighet
- 3 års garanti
| Produktattributt | Attributtverdi |
|---|---|
| Produsent: | Mener godt |
| Produktkategori: | Bytte strømforsyninger |
| ROHS: | Detaljer |
| Produkt: | Bytter forsyninger |
| Utgangsspenning - kanal 1: | 5 VDC |
| Utgangsspenning - kanal 2: | 12 VDC |
| Antall utganger: | 2 utgang |
| Utgangseffekt: | 125 W |
| Åpen ramme/vedlagt: | Lukket |
| Inngangsspenning: | 88 VAC til 132 VAC |
| Utgangsstrøm - kanal 1: | 7.7 A |
| Utgangsstrøm - kanal 2: | 7.7 A |
| Industri: | Industriell |
| Monteringsstil: | Chassis |
| Lengde: | 199 mm (7.835 in) |
| Bredde: | 98 mm (3.858 in) |
| Høyde: | 38 mm (1.496 in) |
| Serie: | RD-125 |
| Godkjenninger: | EN60950-1 |
| Merke: | Mener godt |
| Etterlevelse: | EN60950-1 |
| Produkttype: | Bytte strømforsyninger |
| Fabrikkpakke Mengde: | 20 |
| Underkategori: | Strømforsyninger |
| Del # aliaser: | LM100-10D0524-30 LM90-12A15 |
| Enhetsvekt: | 1,543 pund |
Populære tags: RD-125A, China RD-125A Produsenter, leverandører, fabrikk
Et par:IRM-10-24
Neste:SD-500H-48
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like







