
MPQ-200F
Switching Power Supplies 199W 5V/15A 24V/2.7A 15V/2A -15V/2A
Beskrivelse
Gjennomsnittlig brønnmedisinsk strømforsyning er energi - Lagringsenheter i samsvar med DOE -nivå VI. Disse strømforsyningene omfatter lukket, åpen ramme og ombord forsyninger og eksterne adaptere. De medisinske strømforsyningene gir høy isolasjonsbeskyttelse som er egnet for type BF (pasientkontakt) enheter. Disse strømforsyningene serverer en rekke tjenester, inkludert tannløsninger, dialyseprodukter, medisinske diagnostiske enheter og bærbare enheter.
Funksjoner
- I samsvar med DOE -nivå VI
- Høye nivåer av isolasjonsbeskyttelse, egnet til å bli brukt på Type BF (pasientkontakt) enheter
- I samsvar med IEC 60601-1 3 RD -versjon
- 2xmopp og MOOP -nivåer
| Produktattributt | Attributtverdi |
|---|---|
| Produsent: | Mener godt |
| Produktkategori: | Bytte strømforsyninger |
| ROHS: | Detaljer |
| Produkt: | Bytter forsyninger |
| Utgangsspenning - kanal 1: | 5 VDC |
| Utgangsspenning - kanal 2: | 24 VDC |
| Antall utganger: | 4 utgang |
| Utgangseffekt: | 200 W |
| Åpen ramme/lukket: | Åpen ramme |
| Inngangsspenning: | 90 VAC til 264 VAC, 127 VDC til 370 VDC |
| Utgangsstrøm - kanal 1: | 15 A |
| Utgangsstrøm - kanal 2: | 2.7 A |
| Industri: | Medisinsk, industriell |
| Monteringsstil: | Chassis |
| Lengde: | 177,8 mm (7 in) |
| Bredde: | 107,2 mm (4,22 in) |
| Høyde: | 35,5 mm (1.398 in) |
| Serie: | MPQ-200 |
| Godkjenninger: | EN60601-1, EN60950-1 |
| Merke: | Mener godt |
| Etterlevelse: | EN60601-1, EN60950-1 |
| Utgangsstrøm - kanal 3: | 2 A |
| Utgangsspenning - kanal 3: | 24 VDC |
| Produkttype: | Bytte strømforsyninger |
| Fabrikkpakke Mengde: | 24 |
| Underkategori: | Strømforsyninger |
| Enhetsvekt: | 1.455 pund |
Populære tags: MPQ-200F, Kina MPQ-200F Produsenter, leverandører, fabrikk
Et par:SD-1000H-24
Neste:UHP-350R-12
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like







