
Beskrivelse
Gjennomsnittlig LRS - 75 Single Output Switching Power Supplies er 75W lukket - type strømforsyning med en 30 mm lavprofildesign. Med hele 85VActil 264VAcInngangsområde, LRS - 75 strømforsyninger gir en utgangsspenningslinje på 5V, 12V, 15V, 24V, 36V og 48V. I tillegg til den høye effektiviteten opp til 91,5%, forbedrer det metalliske nettsaken varmeavledning i et temperaturområde på -30 grader til +70 grad under luftkonveksjon uten vifte. Å levere et lavt strømforbruk uten belastning (mindre enn 0,3W), oppfyller letthetsutformingen enkelt verdensomspennende energikrav.
Funksjoner
- Universal AC Input/Full Range
- Tåler 300VAcoverspenning for 5s
- Nei - Last strømforbruk av<0.2W
- Miniatyrstørrelse og 1U lav profil
- Høy driftstemperatur på opptil +70 grad
- Beskyttelse
- Kortslutning
- Overbelastning
- Overspenning
- Kjøling med fri luftkonveksjon
- Overholdelse av IEC/EN 60335-1 (PD3) og IEC/EN61558-1, -2-16 for husholdningsapparater
- Driftshøyde på opptil 5000 meter
- Tåler 5G vibrasjonstest
- Høy effektivitet, lang levetid og høy pålitelighet
- LED -indikator for strøm på
- 100% full belastning brenner - i test
- 3-års garanti
| Produktattributt | Attributtverdi |
|---|---|
| Produsent: | Mener godt |
| Produktkategori: | Bytte strømforsyninger |
| ROHS: | Detaljer |
| Produkt: | Bytter forsyninger |
| Utgangsspenning - kanal 1: | 12 VDC |
| Antall utganger: | 1 utgang |
| Utgangseffekt: | 72 W |
| Åpen ramme/lukket: | Lukket |
| Inngangsspenning: | 85 VAC til 264 VAC, 120 VDC til 373 VDC |
| Utgangsstrøm - kanal 1: | 6 A |
| Industri: | Industriell |
| Monteringsstil: | Panel |
| Lengde: | 99 mm (3.898 in) |
| Bredde: | 97 mm (3.819 in) |
| Høyde: | 30 mm (1.181 in) |
| Serie: | LRS-75 |
| Merke: | Mener godt |
| Inngangsfrekvens: | 47 Hz til 63 Hz |
| Produkttype: | Bytte strømforsyninger |
| Fabrikkpakke Mengde: | 45 |
| Underkategori: | Strømforsyninger |
| Del # aliaser: | LM75-20B12 LM75-23B12R2 |
| Enhetsvekt: | 10.582189 oz |
Populære tags: LRS-75-12, Kina LRS-75-12 Produsenter, leverandører, fabrikk
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like







