
LRS -150-36
Bytte strømforsyninger 154.8W 36V 4.3a 115\/230VAC etter bryter
Beskrivelse
LRS -150 -serien er en 150W enkelt-output lukket type strømforsyning med 30mm med lav profildesign. Ved hjelp av inngangen til 1 15 VAC eller 230VAC (valgbar etter bryter), gir hele serien en utgang Voltageline på 12V, 15V, 24V, 36V og 48V.
I tillegg til den høye effektiviteten opp til 9 0%, forbedrer utformingen av metallisk netting saken varmen krav. LRS -150 har de komplette beskyttelsesfunksjonene og 5G anti.vibrasjonsevne; Det overholdes de internasjonale sikkerhetsforskriftene som tuv en {62368-1 en 60335-1, en {61558-1\/-2-16, ul 62368-1 oggb4943.lrs -150 Series Series.
| Produktattributt | Attributtverdi |
|---|---|
| Produsent: | Mener godt |
| Produktkategori: | Bytte strømforsyninger |
| ROHS: | Detaljer |
| Produkt: | Bytter forsyninger |
| Utgangsspenningskanal 1: | 36 VDC |
| Antall utganger: | 1 utgang |
| Utgangseffekt: | 154.8 W |
| Åpen ramme\/lukket: | Lukket |
| Inngangsspenning: | 85 VAC til 132 VAC, 170 VAC til 264 VAC, 240 VDC til 370 VDC |
| Utgangsstrømkanal 1: | 4.3 A |
| Industri: | Industriell |
| Monteringsstil: | Panel |
| Lengde: | 159 mm (6,26 in) |
| Bredde: | 97 mm (3.819 in) |
| Høyde: | 30 mm (1.181 in) |
| Serie: | LRS -150 |
| Godkjenninger: | No 60950-1, ul 60950-1 |
| Merke: | Mener godt |
| Etterlevelse: | No 60950-1, ul 60950-1 |
| Effektivitet: | 89 % |
| Inngangsfrekvens: | 47 Hz til 63 Hz |
| Lastregulering: | Regulert |
| Emballasje: | Bulk |
| Produkttype: | Bytte strømforsyninger |
| Fabrikkpakke Mengde: | 40 |
| Underkategori: | Strømforsyninger |
| Del # aliaser: | Lm 150-20 b36 lm 150-23 b36r2 lm 150-22 b36 |
| Enhetsvekt: | 1.058 pund |
Populære tags: LRS -150-36, Kina LRS -150-36 Produsenter, leverandører, fabrikk
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like







