
Beskrivelse
Nanostack pulserte laserdiode i plastpakke 75 W Peak Power.
Applikasjoner
- Elektronisk utstyr
- Utstyrsbelysning (f.eks herding, endoskop)
- Highbay Industrial
- Industriell automatisering (maskinkontroller, lysbarrierer, synskontroller)
- Sikkerhet og sikkerhet, CCTV
Funksjoner
- Laserbølgelengde 905 nm
- passer for korte laserpulser fra 1 til 100 ns
- Nanostack laserteknologi inkludert 3 epitaxialt stablede emittere
- Laseråpning 200 um x 10 um
- Kostnadseffektiv plastpakke for applikasjoner med høyt volum
| Produktattributt | Attributtverdi |
|---|---|
| Produsent: | Ams Osram |
| Produktkategori: | Laserdioder |
| Fraktbegrensninger: |
Mouser selger for tiden ikke dette produktet i din region. |
| ROHS: | Detaljer |
| Utgangseffekt: | 75 W |
| Bølgelengde: | 905 nm |
| Farge: | Infrarød |
| Minimum driftstemperatur: | - 40 C |
| Maksimal driftstemperatur: | + 85 C |
| Pakke / sak: | T-1 3/4 |
| Emballasje: | Bulk |
| Merke: | Ams Osram |
| Fall Time: | 1 ns |
| Høyde: | 5 mm |
| Lengde: | 5,9 mm |
| Produkttype: | Laserdioder |
| Stigningstid: | 1 ns |
| Fabrikkpakke Mengde: | 50 |
| Underkategori: | Lasere |
| Type: | Pulsert laserdiode |
| VR - Omvendt spenning: | 3 V |
| Bredde: | 5,1 mm |
| Del # aliaser: | Q62702P5353 |
| Enhetsvekt: | 0. 008501 oz |
Populære tags: SPL PL 90_3, China SPL PL 90_3 Produsenter, leverandører, fabrikk
Et par:Spl dp 90_3
Neste:SPLPL90AT03
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like







