
GW Q9LR35.PM - M5N4-XX51-1
Φv=220 ... 320 lm, 6500 k (if=180 ma)
Beskrivelse
OSCONIQ® S 5050 GW Q9LR35.PM Den siste QFN Cast 5050 LED -versjonen legger til sin imponerende 5050 -linje - opp av høyeffektivitetsytelsen kombinert med DLC Premium Lifetime. Denne Osconiq S 5050 LeadFrame -pakken bringer sin robusthetsstabilitet til et annet nivå med en overlegen korrosjonsbeskyttelse som ytterligere forbedrer egnetheten for profesjonell utendørs belysning.
Applikasjoner
- innendørs belysning
- utendørs og industriell belysning
Funksjoner
- pakke: hvit SMT -pakke, farget diffus harpiks
- typ. Stråling: 120 grader (Lambertian Emitter)
- Fargetemperatur: 1800k - 6500 k
- CRI: 70 (min.), R9: -50 (min.)
- ESD: 8 kV Acc. til ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, klasse 3B)
- Luminous flux: typ . 234 lm @ 4000 k
- Luminous effekt: typ . 238 lm/w @ 4000 k
| Produktattributt | Attributtverdi |
|---|---|
| Produsent: | Ams Osram |
| Produktkategori: | Hvite lysdioder |
| ROHS: | |
| Produkt: | Hvite lysdioder |
| Monteringsstil: | SMD/SMT |
| Belysningsfarge: | Hvit |
| Bølgelengde/fargetemperatur: | 6500 K |
| Luminous flux/Radiant Flux: | 220 LM |
| Color Rendering Index - CRI: | 70 |
| Visningsvinkel: | 120 grader |
| If - fremstrøm: | 180 ma |
| Vf - fremover spenning: | 5.45 V |
| Lengde: | 5 mm |
| Bredde: | 5 mm |
| Høyde: | 0,75 mm |
| Minimum driftstemperatur: | - 40 C |
| Maksimal driftstemperatur: | + 105 C |
| Objektivdimensjoner: | 4,6 mm x 4,6 mm |
| Linseform: | Kvadrat |
| Serie: | Osconiq S5050 |
| Emballasje: | Hjul |
| Emballasje: | Kutt tape |
| Merke: | Ams Osram |
| Fuktsensitiv: | Ja |
| 1500 | |
| Underkategori: | LED -er |
| Handelsnavn: | Osconiq |
| Type: | Høy effektivitet |
| Del # aliaser: | Q65113A9319 |
Populære tags: GW Q9LR35.PM - M5N4 - XX51-1, Kina GW Q9LR35.PM-M5N4-XX51-1 Produsenter, leverandører, fabrikk
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like







