
GW P9LR37.PM - M2M5-XX58-1
Φv=190.0 ... 230.0 lm, 2700 k (if=180 ma)
Beskrivelse
DURIS® S 5050 GW P9LR37.PM Den siste Duris® S 5050 generasjon av lysdioder tilbyr en imponerende effektivitetsytelse kombinert med DLC Premium Lifetime Achievement. Denne 5050 LeadFrame -pakken tilbyr kundene en perfekt løsning for høy effekt og kompakt armaturdesign for profesjonell belysning utendørs; Høyt - bukter, gatelys, områdelys, flomlys.
Applikasjoner
- innendørs belysning
- utendørs og industriell belysning
Funksjoner
- pakke: hvit SMT -pakke, farget diffus silikonharpiks
- typ. Stråling: 120 grader (Lambertian Emitter)
- Fargetemperatur: 2200k - 6500 k
- cri: 70 (min.), 72 (typ.), R9: -50 (min.)
- esd: 2 kv Acc. til ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM)
- Luminous flux: typ . 219 lm @ 4000 k @ 25 grader
- Luminous effekt: typ . 220 lm/w @ 4000 k @ 25 grader
| Produktattributt | Attributtverdi |
|---|---|
| Produsent: | Ams Osram |
| Produktkategori: | Hvite lysdioder |
| ROHS: | |
| Produkt: | Hvite lysdioder |
| Monteringsstil: | SMD/SMT |
| Belysningsfarge: | Hvit |
| Bølgelengde/fargetemperatur: | 2700 K |
| Luminous flux/Radiant Flux: | 190 LM |
| Color Rendering Index - CRI: | 70 |
| Visningsvinkel: | 120 grader |
| If - fremstrøm: | 180 ma |
| Vf - fremover spenning: | 5.53 V |
| Lengde: | 5 mm |
| Bredde: | 5 mm |
| Høyde: | 0,7 mm |
| Minimum driftstemperatur: | - 40 C |
| Maksimal driftstemperatur: | + 105 C |
| Serie: | Duris S5050 |
| Emballasje: | Hjul |
| Emballasje: | Kutt tape |
| Merke: | Ams Osram |
| Fuktsensitiv: | Ja |
| 2000 | |
| Underkategori: | LED -er |
| Handelsnavn: | Duris |
| Del # aliaser: | Q65115A0121 |
Populære tags: GW P9LR37.PM - M2M5 - XX58-1, Kina GW P9LR37.PM-M2M5-XX58-1 Produsenter, leverandører, fabrikk
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like







