
Gw jtlps3.em - jnkl - xx39-1
ΦV=60 ... 72 LM, MountingMethode: SDCM 3, 2400 K (if=150 ma)
Beskrivelse
DURIS® E 2835 GW JTLPS3.EM DURIS® E 2835 FLEX tilbyr hele spekteret av CCT fra 1800K til 6500K, med bred bjelkevinkel og kompakt format (2,8 mm x 3,5 mm). Dette er nøkkelen til avstembare og homogene belysningsapplikasjoner der Duris® E 2835 flex er best montert til buet armatur som rundt taklys. Duris® E 2835 unnlater aldri å imponere med ytelsen på systemnivå.
Applikasjoner
- innendørs belysning
Funksjoner
- pakke: hvit SMT -pakke, farget diffus silikonharpiks
- typ. Stråling: 120 grader (Lambertian Emitter)
- Fargetemperatur: 1800k - 6500 k
- cri: 80 (min.), 82 (typ.)
- Lumenvedlikehold: Testresultater i henhold til IESNA LM-80 tilgjengelig
- esd: 2 kv Acc. til ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, klasse 2)
- Luminous flux: typ . 74 lm @ 4000 k
- Luminous effekt: typ . 167 lm/w @ 4000 k
| Produktattributt | Attributtverdi |
|---|---|
| Produsent: | Ams Osram |
| Produktkategori: | Hvite lysdioder |
| ROHS: | |
| Produkt: | Hvite lysdioder |
| Monteringsstil: | SMD/SMT |
| Belysningsfarge: | Hvit |
| Bølgelengde/fargetemperatur: | 2400 K |
| Luminous flux/Radiant Flux: | 60 lm |
| Color Rendering Index - CRI: | 80 |
| Visningsvinkel: | 120 grader |
| If - fremstrøm: | 150 ma |
| Vf - fremover spenning: | 2.96 V |
| Lengde: | 3,25 mm |
| Bredde: | 2,7 mm |
| Høyde: | 0,7 mm |
| Minimum driftstemperatur: | - 40 C |
| Maksimal driftstemperatur: | + 100 C |
| Linseform: | Rektangel |
| Linse gjennomsiktighet: | Diffusert |
| Serie: | GW JTLPS3.EM |
| Emballasje: | Hjul |
| Emballasje: | Kutt tape |
| Merke: | Ams Osram |
| Konfigurasjon: | Enkelt |
| Fuktsensitiv: | Ja |
| 100000 | |
| Underkategori: | LED -er |
| Handelsnavn: | Duris |
| Del # aliaser: | Q65113A9019 |
Populære tags: gw jtlps3.em - jnkl - xx39 - 1, China GW JTLPS3.em - jnkl-xx39-1 Produsenter, leverandører, fabrikk
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like







