
Beskrivelse
DURIS® E 2835 GW JTLPS1.KM PRE - Molded 2835 LED -versjon med standard 2835 fotavtrykk gir konkurransedyktig verdi i applikasjon og systemnivå. Duris® E 2835 CRI90 gir god effekt og lukker gapet til CRI80. Dette er viktig for å støtte regulering av energieffektivitet mens du har god lysskvalitet.
Applikasjoner
- innendørs belysning
Funksjoner
- pakke: hvit SMT -pakke, farget diffus silikonharpiks
- typ. Stråling: 120 grader (Lambertian Emitter)
- Fargetemperatur: 2700k - 6500 k
- CRI: 90 (min.), 92 (typ.), R9: 50 (min.)
- esd: 2 kv Acc. til ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, klasse 2)
- Luminous flux: typ . 36.8 lm @ 4000 k
- Luminous effekt: typ . 207 lm/w @ 4000 k
- Stabil VF dyp dimming ved lav kjørestrøm fra 1ma
| Produktattributt | Attributtverdi |
|---|---|
| Produsent: | Ams Osram |
| Produktkategori: | Hvite lysdioder |
| ROHS: | |
| Produkt: | Hvite lysdioder |
| Monteringsstil: | SMD/SMT |
| Pakke / sak: | SMD-2 |
| Belysningsfarge: | Kult hvitt |
| Bølgelengde/fargetemperatur: | 6500 K |
| Luminous flux/Radiant Flux: | 40,5 lm |
| Color Rendering Index - CRI: | 90 CRI |
| Visningsvinkel: | 120 grader |
| If - fremstrøm: | 65 ma |
| Vf - fremover spenning: | 2.73 V |
| Lengde: | 3,2 mm |
| Bredde: | 2,77 mm |
| Høyde: | 0,7 mm |
| Minimum driftstemperatur: | - 40 C |
| Maksimal driftstemperatur: | + 105 C |
| Linsefarge: | Fargeløs |
| Linseform: | Rektangulær |
| Linse gjennomsiktighet: | Diffus |
| Emballasje: | Hjul |
| Merke: | Ams Osram |
| Konfigurasjon: | Enkelt |
| Fuktsensitiv: | Ja |
| 10000 | |
| Underkategori: | LED -er |
| Del # aliaser: | Q65113A7074 |
Populære tags: GW JTLPS1.KM - H5H8 - XX51-1-G, Kina GW JTLPS1.KM-H5H8-XX51-1-G Produsenter, leverandører, fabrikk
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like







