
Gw jtlms3.em - g8gv - xx38-1
ΦV=22.5 ... 27.0 LM, MountingMethode: SDCM 3, 2700 K (if=60 ma)
Beskrivelse
Duris ® E 2835 GW JTLMS3.EM
Pre - støpte PPA 2835 LED -versjon med standard 2835 fotavtrykk gir konkurranseverdi i applikasjons- og systemnivå. Duris ® E 2835 0.2 W SoftLinear kombinerer god mekanisk fleksibilitet og en bred bjelkevinkel til et kompakt format (2,8 mm x 3,5 mm). Dette produktet passer godt til fleksible strips generell belysningsapplikasjon. Duris ® E 2835 unnlater aldri å imponere med ytelsen på systemnivå.
Applikasjoner
- innendørs belysning
Funksjoner
- pakke: hvit SMT -pakke, farget diffus silikonharpiks
- typ. Stråling: 120 grader (Lambertian Emitter)
- Fargetemperatur: 1800k - 6500 k
- cri: 80 (min.), 81 (typ.), R9: 0 (min.)
- Lumenvedlikehold: Testresultater i henhold til IESNA LM-80 tilgjengelig
- esd: 2 kv Acc. til ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, klasse 2)
- Luminous flux: typ . 25 lm @ 3000 k
- Luminous effekt: typ . 132 lm/w @ 3000 k

|
Type |
Fargetemperatur |
Luminous flux 1 if=60 ma φv |
|
Gw jtlms3.em - g3g5-xx312-1 |
1800 K |
15.0 ... 19.5 lm |
|
Gw jtlms3.em - g6g8-xx310-1 |
2200 K |
19.5 ... 24.0 lm |
|
Gw jtlms3.em - g7g9-xx39-1 |
2400 K |
21.0 ... 25.5 lm |
|
Gw jtlms3.em - g8gv - xx38-1 |
2700 K |
22.5 ... 27.0 lm |
|
Gw jtlms3.em - g9gw - xx37-1 |
3000 K |
24.0 ... 28.5 lm |
|
Gw jtlms3.em - g9gw - xx36-1 |
3500 K |
24.0 ... 28.5 lm |
|
Gw jtlms3.em - g9gw - xx35-1 |
4000 K |
24.0 ... 28.5 lm |
|
Gw jtlms3.em - g9gw - xx33-1 |
5000 K |
24.0 ... 28.5 lm |
|
Gw jtlms3.em - g9gw - xx32-1 |
5700 K |
24.0 ... 28.5 lm |
|
Gw jtlms3.em - g9gw - xx31-1 |
6500 K |
24.0 ... 28.5 lm |
|
Gw jtlms3.em - g3g6-xx512-1 |
1800 K |
15.0 ... 21.0 lm |
|
Gw jtlms3.em - g6g9-xx510-1 |
2200 K |
19.5 ... 25.5 lm |
|
Gw jtlms3.em - g6gv - xx59-1 |
2400 K |
19.5 ... 27.0 lm |
|
Gw jtlms3.em - g8gw - xx58-1 |
2700 K |
22.5 ... 28.5 lm |
|
Gw jtlms3.em - g9h1-xx57-1 |
3000 K |
24.0 ... 30.0 lm |
|
Gw jtlms3.em - g9h1-xx56-1 |
3500 K |
24.0 ... 30.0 lm |
|
Gw jtlms3.em - g9h1-xx55-1 |
4000 K |
24.0 ... 30.0 lm |
|
Gw jtlms3.em - g9h1-xx53-1 |
5000 K |
24.0 ... 30.0 lm |
|
Gw jtlms3.em - g9h1-xx52-1 |
5700 K |
24.0 ... 30.0 lm |
|
Gw jtlms3.em - g9h1-xx51-1 |
6500 K |
24.0 ... 30.0 lm |
| Produktattributt | Attributtverdi |
|---|---|
| Produsent: | Ams Osram |
| Produktkategori: | Hvite lysdioder |
| ROHS: | |
| Produkt: | Hvite lysdioder |
| Monteringsstil: | SMD/SMT |
| Pakke / sak: | 3,5 mm x 2,8 mm |
| Bølgelengde/fargetemperatur: | 2700 K |
| Lysende intensitet: | 8,38 CD |
| Luminous flux/Radiant Flux: | 27 LM |
| Color Rendering Index - CRI: | 81 |
| Visningsvinkel: | 120 grader |
| If - fremstrøm: | 60 ma |
| Vf - fremover spenning: | 3.15 V |
| Kraftvurdering: | 190 MW |
| Lengde: | 3,5 mm |
| Bredde: | 2,8 mm |
| Høyde: | 0,7 mm |
| Minimum driftstemperatur: | - 40 C |
| Maksimal driftstemperatur: | + 100 C |
| Linseform: | Rektangulær |
| Serie: | GW JTLMS3.EM |
| Merke: | Ams Osram |
| Fuktsensitiv: | Ja |
| Produkttype: | LED - Midt kraft |
| 200000 | |
| Underkategori: | LED -er |
| Handelsnavn: | Duris |
| Del # aliaser: | Q65113A8851 |
Populære tags: gw jtlms3.em - g8gv - xx38 - 1, China GW JTLMS3.em - G8GV-XX38-1 Produsenter, leverandører, fabrikk
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like







