
GW JDSTS2.EM - H5H7-A636-1-2
ΦV=34.5 ... 39.0 lm, 3500 k (if=65 ma)
Beskrivelse
Duris ® E 5 GW JDSTS2.EM Standard (Gen 2)
Vi introduserer den nye generasjonen - 2 Duris® E 5 som kombinerer høyere effekt og høyere fluks i en kompakt bransjekompatibel formfaktor (5,6 mm x 3,0 mm). Fullt kompatibel med vår generasjon-1-enhet for enkel erstatning og oppgradering. Perfekt egnet for forskjellige homogene belysningsapplikasjoner som rør og andre innendørs applikasjoner som downlights og kontoret innfelte inventar.
Applikasjoner
- innendørs belysning
Funksjoner
- pakke: hvit SMT -pakke, farget diffus silikonharpiks
- typ. Stråling: 120 grader (Lambertian Emitter)
- Fargetemperatur: 2700k - 6500 k
- CRI: 80 (min.), 85 (typ.), R9: 0 (min.)
- ESD: 5 kV Acc. til ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM)
- Luminous flux: typ . 36 lm @ 4000k
- Luminous effekt: typ . 204 lm/w @ 4000k
|
Type |
Fargetemperatur |
Luminous flux 1 if=65 ma φv |
| GW JDSTS2.EM - H3H7-A838-1-2 |
2700 K |
31.5 ... 39.0 lm |
| GW JDSTS2.EM - H3H7-XX58-1-2 |
2700 K |
31.5 ... 39.0 lm |
| GW JDSTS2.EM - H4H7-A737-1-2 |
3000 K |
33.0 ... 39.0 lm |
| GW JDSTS2.EM - H4H7-XX57-1-2 |
3000 K |
33.0 ... 39.0 lm |
| GW JDSTS2.EM - H5H7-A636-1-2 |
3500 K |
34.5 ... 40.5 lm |
| GW JDSTS2.EM - H5H7-XX56-1-2 |
3500 K |
34.5 ... 40.5 lm |
| GW JDSTS2.EM - H6H8-A535-1-2 |
4000 K |
36.0 ... 40.5 lm |
| GW JDSTS2.EM - H6H8-XX55-1-2 |
4000 K |
36.0 ... 40.5 lm |
| GW JDSTS2.EM - H6H8-A333-1-2 |
5000 K |
36.0 ... 40.5 lm |
| GW JDSTS2.EM - H6H8-XX53-1-2 |
5000 K |
36.0 ... 40.5 lm |
| GW JDSTS2.EM - H5H8-A232-1-2 |
5700 K |
34.5 ... 40.5 lm |
| GW JDSTS2.EM - H5H8-XX52-1-2 |
5700 K |
34.5 ... 40.5 lm |
| GW JDSTS2.EM - H5H8-A131-1-2 |
6500 K |
34.5 ... 40.5 lm |
| GW JDSTS2.EM - H5H8-XX51-1-2 |
6500 K |
34.5 ... 40.5 lm |

| Produktattributt | Attributtverdi |
|---|---|
| Produsent: | Ams Osram |
| Produktkategori: | Hvite lysdioder |
| ROHS: | |
| Belysningsfarge: | Varm hvit |
| Bølgelengde/fargetemperatur: | 3500 K |
| Lysende intensitet: | 11.4 CD |
| Luminous flux/Radiant Flux: | 34,5 lm |
| Color Rendering Index - CRI: | 80 |
| Visningsvinkel: | 120 grader |
| If - fremstrøm: | 65 ma |
| Vf - fremover spenning: | 2.75 V |
| Kraftvurdering: | 180 MW |
| Lengde: | 5,6 mm |
| Bredde: | 3 mm |
| Høyde: | 0,6 mm |
| Minimum driftstemperatur: | - 40 C |
| Maksimal driftstemperatur: | + 100 C |
| Serie: | GW JDSTS2.em |
| Emballasje: | Hjul |
| Merke: | Ams Osram |
| Fuktsensitiv: | Ja |
| Produkttype: | Hvite lysdioder |
| 10000 | |
| Underkategori: | LED -er |
| Handelsnavn: | Duris |
| Type: | LED -LED -er med lav effekt |
| Del # aliaser: | Q65112A8873 |
Populære tags: GW JDSTS2.EM - H5H7 - A636-1-2, China GW JDSTS2.em-H5H7-A636-1-2 Produsenter, leverandører, fabrikk
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like







