
GW JDSTS2.CM - GVH2-A838-1-2
Φv=25.5 ... 31.5 lm, 2700 k (if=65 ma)
Beskrivelse
Duris® E 5 GW JDSTS2.cm (Gen 2)
Vi introduserer den nye generasjonen - 2 Duris® E 5 som kombinerer høyere effekt og høyere fluks i en kompakt bransjekompatibel formfaktor (5,6 mm x 3,0 mm). Fullt kompatibel med vår generasjon-1-enhet for enkel erstatning og oppgradering. Perfekt egnet for forskjellige homogene belysningsapplikasjoner som rør og andre innendørs applikasjoner som downlights og kontoret innfelte inventar.
Applikasjoner
- innendørs belysning
- innendørs belysning
Funksjoner
- pakke: hvit SMT -pakke, farget diffus silikonharpiks
- typ. Stråling: 120 grader (Lambertian Emitter)
- Fargetemperatur: 2700k - 6500 k
- cri: 90 (min.), 92 (typ.), R9: 50 (min.)
- ESD: 5 kV Acc. til ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM)
- Luminous flux: typ . 30 lm @ 4000k
- Luminous effekt: typ . 171 lm/w @ 4000k
- pakke: hvit SMT -pakke, farget diffus silikonharpiks
- typ. Stråling: 120 grader (Lambertian Emitter)
- Fargetemperatur: 2700k - 6500 k
- cri: 90 (min.), 92 (typ.), R9: 50 (min.)
- ESD: 5 kV Acc. til ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM)
- Luminous flux: typ . 30 lm @ 4000k
- Luminous effekt: typ . 171 lm/w @ 4000k

|
Type
|
Fargetemperatur
|
Luminous flux 1 if=65 ma φv
|
|
GW JDSTS2.CM - GVH2-A838-1-2
|
2700 K
|
25.5 ... 31.5 lm
|
|
Gw jdsts2.cm - gvh2-xx58-1-2
|
2700 K
|
25.5 ... 31.5 lm
|
|
Gw jdsts2.cm - gwh3-a737-1-2
|
3000 K
|
27.0 ... 33.0 lm
|
|
Gw jdsts2.cm - gwh3-xx57-1-2
|
3000 K
|
27.0 ... 33.0 lm
|
|
GW JDSTS2.CM - H1H4-A636-1-2
|
3500 K
|
28.5 ... 34.5 lm
|
|
GW JDSTS2.CM - H1H4-XX56-1-2
|
3500 K
|
28.5 ... 34.5 lm
|
|
GW JDSTS2.CM - H1H4-A535-1-2
|
4000 K
|
28.5 ... 34.5 lm
|
|
GW JDSTS2.CM - H1H4-XX55-1-2
|
4000 K
|
28.5 ... 34.5 lm
|
|
GW JDSTS2.CM - H2H5-A333-1-2
|
5000 K
|
30.0 ... 36.0 lm
|
|
GW JDSTS2.CM - H2H5-XX53-1-2
|
5000 K
|
30.0 ... 36.0 lm
|
|
GW JDSTS2.CM - H2H5-A232-1-2
|
5700 K
|
30.0 ... 36.0 lm
|
|
GW JDSTS2.CM - H2H5-XX52-1-2
|
5700 K
|
30.0 ... 36.0 lm
|
|
GW JDSTS2.CM - H2H5-A131-1-2
|
6500 K
|
30.0 ... 36.0 lm
|
|
GW JDSTS2.CM - H2H5-XX51-1-2
|
6500 K
|
30.0 ... 36.0 lm
|
| Produktattributt | Attributtverdi |
|---|---|
| Produsent: | Ams Osram |
| Produktkategori: | Hvite lysdioder |
| ROHS: | |
| Pakke / sak: | 5630 |
| Belysningsfarge: | Varm hvit |
| Bølgelengde/fargetemperatur: | 2700 K |
| Lysende intensitet: | 9.38 CD |
| Luminous flux/Radiant Flux: | 27,8 LM |
| Color Rendering Index - CRI: | 90 |
| Visningsvinkel: | 120 grader |
| If - fremstrøm: | 65 ma |
| Vf - fremover spenning: | 2.75 V |
| Kraftvurdering: | 180 MW |
| Lengde: | 5,6 mm |
| Bredde: | 3 mm |
| Høyde: | 0,6 mm |
| Minimum driftstemperatur: | - 40 C |
| Maksimal driftstemperatur: | + 100 C |
| Serie: | GW JDSTS2.cm |
| Emballasje: | Hjul |
| Merke: | Ams Osram |
| Fuktsensitiv: | Ja |
| Produkttype: | Hvite lysdioder |
| 10000 | |
| Underkategori: | LED -er |
| Handelsnavn: | Duris |
| Type: | LED -LED -er med lav effekt |
| Del # aliaser: | Q65112A8884 |
Populære tags: gw jdsts2.cm - gvh2 - a838-1-2, Kina GW JDSTS2.cm-GVH2-A838-1-2 Produsenter, leverandører, fabrikk
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like







