
GW JCLPS2.EM - H1H8-A838-1-2
Φv=28.5 ... 40.5 lm, 2700 k (if=65 ma)
Beskrivelse
Duris ® E 3 GW JCLPS2.EM (Gen 2)
Vi introduserer den nye generasjonen - 2 Duris® E 3 som kombinerer høyere effekt og høyere fluks i en kompakt industri - kompatibel formfaktor (3,0 mm x 1,4 mm). Perfekt egnet for forskjellige homogene belysningsapplikasjoner som lineær belysning samt slank-designet applikasjoner.
Applikasjoner
- områdelys
- downlights/Spotlights
- lampe ettermontering
- stemningsbelysning
- bordlampe
Funksjoner
- pakke: hvit SMT -pakke, farget diffus silikonharpiks
- typ. Stråling: 120 grader (Lambertian Emitter)
- Fargetemperatur: 2700k - 6500 k
- cri: 80 (min.), 82 (typ.), R9: 0 (min.)
- esd: 2 kv Acc. til ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, klasse 2)
- Luminous flux: typ . 33.7 lm @ 4000k
- Luminous effekt: typ . 182 lm/w @ 4000k
| Produktattributt | Attributtverdi |
|---|---|
| Produsent: | Ams Osram |
| Produktkategori: | Hvite lysdioder |
| ROHS: | |
| Pakke / sak: | 3014 |
| Belysningsfarge: | Varm hvit |
| Bølgelengde/fargetemperatur: | 2700 K |
| Lysende intensitet: | 9.08 CD |
| Luminous flux/Radiant Flux: | 27,5 lm |
| Color Rendering Index - CRI: | 80 |
| Visningsvinkel: | 120 grader |
| If - fremstrøm: | 65 ma |
| Vf - fremover spenning: | 2.85 V |
| Kraftvurdering: | 200 MW |
| Lengde: | 3,03 mm |
| Bredde: | 1,35 mm |
| Høyde: | 0,7 mm |
| Minimum driftstemperatur: | - 40 C |
| Maksimal driftstemperatur: | + 100 C |
| Serie: | GW jclps2.em |
| Emballasje: | Hjul |
| Merke: | Ams Osram |
| Fuktsensitiv: | Ja |
| Produkttype: | Hvite lysdioder |
| 10000 | |
| Underkategori: | LED -er |
| Handelsnavn: | Duris |
| Type: | LED -LED -er med lav effekt |
| Del # aliaser: | Q65112A8480 |
Populære tags: GW jclps2.em - H1H8 - A838-1-2, Kina GW Jclps2.em-H1H8-A838-1-2 Produsenter, leverandører, fabrikk
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like







