
GW J9LHS2.4M - C0C 7-2+35+13+30 aw-1
Multi - fargelister strammere bølgelengde binning med høy CRI
Beskrivelse
Duris ® E 5050 GW J9LHS2.4M
Denne 5050 RGBW-enheten er de første 4 - i-1 fargepakken for generelle belysningsapplikasjoner fra AMS OSRAM. Den har bransjekompatibel ytelse og formfaktor og lover enestående pålitelighet for kundene. Hver brikke kontrolleres individuelt for å muliggjøre høye tilpasningsfargealternativer sammen med tett bølgelengde og fargelegging for utmerket homogenitet.
Applikasjoner
- omgivelsesbelysning
- underholdning
- Hjem og bygningsautomasjon
- innendørs belysning
- utendørs og industriell belysning
- robotikk
Funksjoner
- pakke: multi - farge LED
- typ. Stråling: 120 grader (Lambertian Emitter)
- Fargetemperatur: 3000k - 5700 k
- cri: 82 (min.)
- esd: 2 kv Acc. til ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, klasse 2)
- bransjestandard: ROHS og rekkevidde
- Luminous intensitet: typ . 15000 mcd @ 3000k
| Produktattributt | Attributtverdi |
|---|---|
| Produsent: | Ams Osram |
| Produktkategori: | Multi - fargeledninger |
| ROHS: | |
| Produkt: | RGBW LED -er |
| Pakke / sak: | 2020 (5050 metrisk) |
| Bølgelengde/fargetemperatur: | 630 nm, 575 nm, 480 nm |
| Luminous flux/Radiant Flux: | 38,9 lm |
| Visningsvinkel: | 120 grader |
| If - fremstrøm: | 100 ma |
| Vf - fremover spenning: | 2.1 V, 2.9 V, 3 V, 3.1 V |
| Kraftvurdering: | 210 MW, 300 MW, 310 MW, 290 MW |
| Linsefarge: | Fargeløs |
| Merke: | Ams Osram |
| Høyde: | 11 mm |
| Lengde: | 50 mm |
| Lysende intensitet: | 13 CD |
| Maksimal driftstemperatur: | + 85 C |
| Minimum driftstemperatur: | - 40 C |
| Fuktsensitiv: | Ja |
| Emballasje: | Hjul |
| Emballasje: | Kutt tape |
| Produkttype: | Multi - fargeledninger |
| Serie: | GW J9LHS2.4M |
| 1000 | |
| Underkategori: | LED -er |
| Handelsnavn: | Duris |
| Type: | LED -LED -er med lav effekt |
| Bredde: | 50 mm |
| Del # aliaser: | Q65113A4660 |
Populære tags: GW J9LHS2.4M - C0C 7-2+35+13+30 aw - 1, China GW J9lhs2.4m-c0c 7-2+35+13+30 AW-1 Produsenter, leverandører, fabrikk
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like







