
GW CSSRM3.PM - MFN5-A10310-1
ΦV=270 ... 330 lm, 2200 k (if=700 ma)
Beskrivelse
OSLON ™ Square GW CSSRM3.pm Femte generasjon Oslon Square med økt ytelse. Mest kompakt høy - kraft ledet med kjent overlegen robusthet, høy pålitelighet, lang levetid og lav termisk motstand.
Applikasjoner
- Landbruk og hagebruk
- underholdning
- utendørs og industriell belysning
Funksjoner
- pakke: SMT keramisk pakke med silikonobjektiv
- typ. Stråling: 120 grader (Lambertian Emitter)
- Fargetemperatur: 2200k - 6500 k
- cri: 70 (min.), 72 (typ.), R9: -40 (min.)
- ESD: 8 kV Acc. til ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, klasse 3B)
- Luminous flux: typ . 357 lm @ 4000 k, 85 grader
- Luminous effekt: typ . 182 lm/w @ 4000 k, 85 grader
| Produktattributt | Attributtverdi |
|---|---|
| Produsent: | Ams Osram |
| Produktkategori: | Hvite lysdioder |
| ROHS: | |
| Produkt: | Hvite lysdioder |
| Monteringsstil: | SMD/SMT |
| Pakke / sak: | 1212 (3030 metrisk) |
| Belysningsfarge: | Varm hvit |
| Bølgelengde/fargetemperatur: | 2200 K |
| Lysende intensitet: | 107 Cd |
| Luminous flux/Radiant Flux: | 334 LM |
| Color Rendering Index - CRI: | 70 |
| Visningsvinkel: | 120 grader |
| If - fremstrøm: | 700 ma |
| Vf - fremover spenning: | 2.8 V |
| Kraftvurdering: | 2 W |
| Lengde: | 3 mm |
| Bredde: | 3 mm |
| Høyde: | 2,02 mm |
| Minimum driftstemperatur: | - 40 C |
| Maksimal driftstemperatur: | + 125 C |
| Linsefarge: | Fargeløs |
| Objektivdimensjoner: | 2,79 mm |
| Linseform: | Kuppel |
| Linse gjennomsiktighet: | Klar |
| Serie: | GW CSSRM3.PM |
| Emballasje: | Hjul |
| Emballasje: | Kutt tape |
| Merke: | Ams Osram |
| Fuktsensitiv: | Ja |
| Produkttype: | Hvite lysdioder |
| 3000 | |
| Underkategori: | LED -er |
| Handelsnavn: | Oslon |
| Type: | LED -LED -er med lav effekt |
| Del # aliaser: | GW CSSRM3.PM - MFN5-A10310-1-700-R33 Q65113A4863 |
Populære tags: GW CSSRM3.PM - MFN5 - A10310-1, Kina GW CSSRM3.PM-MFN5-A10310-1 Produsenter, leverandører, fabrikk
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like







