
GW CSSRM3.EM - N3N6-XX56-1
Hvite lysdioder Osram Oslon Square, GW CSSRM3.em
Beskrivelse
OSLON® Square GW CSSRM3.EM Femte generasjon Oslon Square med forbedret strålingsmønster og forbedret ytelse. Mest kompakt høy - kraft ledet med kjent overlegen robusthet, høy pålitelighet, lang levetid og lav termisk motstand.
Applikasjoner
- underholdning
- innendørs belysning
- utendørs og industriell belysning
Funksjoner
- pakke: SMT keramisk pakke med silikonobjektiv
- typ. Stråling: 120 grader (Lambertian Emitter)
- Fargetemperatur: 2700k - 5700 k
- CRI: 80 (min.), 82 (typ.), R9: 0 (min.)
- ESD: 8 kV Acc. til ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, klasse 3B)
- Luminous flux: typ . 301 lm @ 3000 k, 85 grader
- Luminous effekt: typ . 153 lm/w @ 3000 k, 85 grader
| Produktattributt | Attributtverdi |
|---|---|
| Produsent: | Ams Osram |
| Produktkategori: | Hvite lysdioder |
| ROHS: | |
| Belysningsfarge: | Varm hvit |
| Bølgelengde/fargetemperatur: | 3500 K |
| Lysende intensitet: | 101 CD |
| Luminous flux/Radiant Flux: | 320 LM |
| Color Rendering Index - CRI: | 80 |
| Visningsvinkel: | 120 grader |
| If - fremstrøm: | 700 ma |
| Vf - fremover spenning: | 2.8 V |
| Kraftvurdering: | 2 W |
| Lengde: | 3 mm |
| Bredde: | 3 mm |
| Høyde: | 2,02 mm |
| Minimum driftstemperatur: | - 40 C |
| Maksimal driftstemperatur: | + 125 C |
| Serie: | GW CSSRM3.em |
| Emballasje: | Hjul |
| Emballasje: | Kutt tape |
| Merke: | Ams Osram |
| Fuktsensitiv: | Ja |
| Produkttype: | Hvite lysdioder |
| 3000 | |
| Underkategori: | LED -er |
| Handelsnavn: | Oslon |
| Type: | LED -LED -er med lav effekt |
| Del # aliaser: | GW CSSRM3.EM - N3N6-XX56-1-700-R33 Q65113A5018 |
Populære tags: GW CSSRM3.EM - N3N6 - XX56-1, Kina GW CSSRM3.EM-N3N6-XX56-1 Produsenter, leverandører, fabrikk
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like







