
Gw cssrm1.bm - mpmr - a737-1
ΦV=180 ... 224 lm, 3000 k (if=700 ma)
Beskrivelse
OSLON® Square GW CSSRM1.BM Høyere ytelse. Nedre termisk motstand. Utvidet rekkevidde av kjøreforhold. Dette er andre generasjons OS - Lon Square.
Applikasjoner
- underholdning
- innendørs belysning
- medisinsk belysning
- utendørs og industriell belysning
Funksjoner
- pakke: SMT keramisk pakke med silikonobjektiv
- typ. Stråling: 120 grader (Lambertian Emitter)
- Fargetemperatur: 2700k - 4000 k
- CRI: 95 (min.), 97 (typ.)
- Lumenvedlikehold: Testresultater i henhold til IESNA LM-80 tilgjengelig
- ESD: 8 kV Acc. til ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, klasse 3B)
- Luminous flux: typ . 192 lm @ 3000 k, 85 grader
- Luminous effekt: typ . 98 lm/w @ 3000 k, 85 grader
| Produktattributt | Attributtverdi |
|---|---|
| Produsent: | Ams Osram |
| Produktkategori: | Hvite lysdioder |
| Fraktbegrensninger: |
Mouser selger for tiden ikke dette produktet i din region. |
| ROHS: | |
| Produkt: | Hvite lysdioder |
| Belysningsfarge: | Varm hvit |
| Bølgelengde/fargetemperatur: | 3000 K |
| Lysende intensitet: | 63.3 CD |
| Luminous flux/Radiant Flux: | 192 LM |
| Color Rendering Index - CRI: | 95 |
| Visningsvinkel: | 120 grader |
| If - fremstrøm: | 700 ma |
| Vf - fremover spenning: | 2.8 V |
| Kraftvurdering: | 2 W |
| Lengde: | 3 mm |
| Bredde: | 3 mm |
| Høyde: | 1,88 mm |
| Minimum driftstemperatur: | - 40 C |
| Maksimal driftstemperatur: | + 125 C |
| Serie: | GW CSSRM1.BM |
| Emballasje: | Hjul |
| Emballasje: | Kutt tape |
| Emballasje: | Mousereel |
| Merke: | Ams Osram |
| Fuktsensitiv: | Ja |
| Produkttype: | Hvite lysdioder |
| 600 | |
| Underkategori: | LED -er |
| Handelsnavn: | Oslon |
| Type: | LED med høy effekt |
| Del # aliaser: | Q65112A1024 |
Populære tags: gw cssrm1.bm - mpmr - a737 - 1, Kina GW CSSRM1.BM - MPMR-A737-1 Produsenter, leverandører, fabrikk
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like







