
Gw cshpm1.pm - ltmp - a333-1
ΦV=150 ... 194 lm, 5000 k (if=350 ma)
Beskrivelse
OSLON® SSL 150 GW CSHPM1.PM Høyere ytelse. Nedre termisk motstand. Utvidet rekkevidde av kjøreforhold. Denne Oslon SSL -familien Ny generasjons LED gir et bredt strålingsmønster som tillater perfekt interaksjon og forskjellige design, inkludert fargeblanding av LED -klynger.
Applikasjoner
- underholdning
- innendørs belysning
- utendørs og industriell belysning
Funksjoner
- pakke: SMT keramisk pakke med silikonobjektiv
- typ. Stråling: 150 grader
- Fargetemperatur: 3000k - 6500 k
- cri: 70 (min.), 72 (typ.), R9: -40 (min.)
- Lumenvedlikehold: Testresultater i henhold til IESNA LM-80 tilgjengelig
- ESD: 8 kV Acc. til ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, klasse 3B)
- Luminous flux: typ . 153 lm @ 5000 k, 85 grader
- Luminous effekt: typ . 156 lm/w @ 5000 k, 85 grader
| ProduktAttribut | Attributwert |
|---|---|
| HERSTELLER: | Ams Osram |
| Produktkategorie: | Weiße LED -er |
| ROHS: | |
| Beleuchtungsfarbe: | Varm hvit |
| Wellenlänge/Farbtemperatur: | 5000 K |
| Lichtstärke: | 35,4 CD |
| Lichtstrom/Strahlungsleistung: | 144 LM |
| Farbwiedergabe - indeks - cri: | 70 |
| Ansichtswinkel: | 150 deg |
| If - durchlassstrom: | 350 ma |
| VF - Durchlassspannung: | 2.85 V |
| Nennleistung: | 1 W |
| Länge: | 3 mm |
| Breite: | 3 mm |
| Höhe: | 1,58 mm |
| Minimale BetrieBstemperatur: | - 40 C |
| Maximale betrieBstemperatur: | + 125 C |
| Serie: | GW CSHPM1.PM |
| Verpackung: | Hjul |
| Marke: | Ams Osram |
| Feuchtigkeitsempfindlich: | Ja |
| Produkt - typ: | Hvite lysdioder |
| 600 | |
| Unterkategorie: | LED -er |
| Handelsname: | Oslon |
| Typ: | LED med høy kraft |
| Artikel # aliaser: | GW CSHPM1.PM - LTMP - A333-1-350-R18 Q65113A5989 |
Populære tags: gw cshpm1.pm - ltmp - a333 - 1, China GW Cshpm1.pm - LTMP-A333-1 Produsenter, leverandører, fabrikk
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like







